Давайте порахуємо ефективність ударів по москві
Вчорашню атаку на москву називають рекордною навіть вороги. Такої кількості дронів на болота ніколи не летіло одночасно. В грошах це щонайменше 100 млн доларів за одну добу!
Шалені гроші.
І сьогодні знову летіли, але не долетіли. І позавчора летіли, але не долетіли. І позапозавчора летіли, але не долетіли…
Тому важливо рахувати «прибутки» - що спалили, які збитки ворога, що там в них з паливною кризою?.. скільки ворог втратив від зупинки повітряного руху, блокування інтернету, придушення gps?.. скільки і по якій ціні він витратив ракет ППО на відбиття наших атак?..
Навіть паніку і зневіру у ворога варто порахувати. Все повинно бути враховано, підраховано, зважено, обліковано,
Вибачте, це важливо, бо в той час, коли наші бійці отримають жалюгідні копійки, на фронті не вистачає пікапів, генераторів, будівельних матеріалів для облаштування елементарного житла для військових, а пенсіонери в тилу взагалі майже нічого не отримують для виживання, ми повинні рахувати гроші і ефективність, щоб не витрачати тисячі дронів і сотні мільйонів доларів тільки заради медійного ефекту.
Війна коштує величезних коштів, це правда. Але не варто забувати, що 100 млн доларів, витрачених на дрони і ракети тільки за одну добу, це 20 млн доларів прибутків виробників, незалежно від результату. Тому рахувати гроші і ефективність потрібно, а не тільки піар.
Бо ми платимо за весь цей банкет кровʼю.