Україна і Молдова на шляху до ЄС: тепер кожен сам за себе

Нас розділили. Наразі Україну і Молдову на шляху до вступу в Євросоюз. Тепер кожен за себе. Голова Єврокомісії заявила однозначно: оцінка за результатами домашньої роботи
Обідно? Так. Справедливо? На жаль, абсолютно. Бо одна країна не може чекати, поки інша робить вигляд реформ і тупцює на місці. І знову ж таки на жаль, Україна тут не та, яка чекає, а яку.
Президент, монобільшість ВР і сформований ними уряд багато говорять про поступ до
Європейського Союзу, проте мало роблять для виконання плану гармонізації законодавства з директивами ЄС. Дана українській владі оцінка - 15% обіцяного.
На фоні почергового фестивалю претензій від сусідів ми маємо бути відмінниками у домашньому завданні зі вступу до Євросоюзу або опинитися на задній парті хронічних второгодників. І якщо для учня-бельбаса то закінчується поганим атестатом і мізерним шансом на нормальне майбутнє, то від вступу до Євросоюзу залежить чи виживе Україна як Україна. Легковажити такими категоріями - злочин.
Хіба війна заважає перестати переслідувати патріотів і зайнятися корупціонерами?
Хіба війна заважає увімкнути патріотичні канали: Прямий, Еспресо, П'ятий?
Хіба війна заважає ...
Усіх корупціонерів привів Зеленський.
Усіх крадіїв привів Зеленський.
Чи може йому їх всіх підкинув Порошенко?