Давайте називати все своїми іменами
Спостерігаю цікаву дискусію у мережі з приводу того, як варто реагувати на те, що цивільні загинули після того, як у Воронежі ракетами було уражено завод з виробництва електроніки для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101. У дискусії беруть участь у переважній кількості росіяни, які у червні 2026 року дізналися про війну, велика кількість людей, які поїхали з країн ex- CPCP та українці.
Так от, давайте по черзі. Які нахрін цивільні? Це росіяни, які працювали на об'єкті, що робив комплектуючи для зброї, якою інші росіяни вбивають українців. Вбивають дітей і жінок. То вони співучасники злочинів. Це перше. Друге, це те, що сам об'єкт, на якому роблять зброю є легітимною ціллю. І якщо працівники заводу вважали, що для них це "just business", то це їх особиста проблема. І останнє. До 24 лютого 2022 року хтось атакував завод у Воронежі? А може по НПЗ в Капотні прилетали невідомі, але дуже позитивні дрони? Ні? А що ж тоді сталося? Тоді Путін, при підтримці росіян, розпочав війну проти України. Тож, вся провина на тих, хто розпочав та підтримав війну. А все інше наслідки. От так і ставитися до цього треба.