Кожен робить свій вибір!

Телеграм визнав фейковим і маркерував так черговий канал, який створила влада, щоб атакувати Залужного. Але питання до тих, хто погодився брати фейкові новини з цього каналу. Власники великих телеграм-каналів, які ставили ці новини і видавали їх за справжні новини від Залізного Генрала знали, що це брехня. Знали, але ставили. Чому? Тому що не хотіли втрачати "бронювання", яке вони мають. А мають вони його в обмін на їх лояльність владі. До речі, така сама ситуація і з єдиним телемарафоном. Олігархи лояльні владі, не критикують Зеленського на своїх каналах, не говорять про корупцію і мовчати про те, хто той Вова для якого будують дім в Дінастії поряд з Андрієм, Міндічем та Чернишовим, а в обмін на це отримують гроші на утримування цих самих каналів. Нічого особистого, просто бізнес. Але від цього тхне лайном. От на цьому лайні Володимир Зеленський будує лояльність до себе. А ті, хто погоджуються на такі правила гри вимушені замазатися лайном. Або так, або ніяк. Традиції від шоумена. Але влада шоумена скінчиться, а лайно на цих людях залишиться. І це їх вибір. Бо вибір завжди є. І потім не треба скаржитися, що за власний вибір "прилітає" нагорода. Це карма.