США запроваджують перший пакет санкцій проти Росії, - Байден

Президент США Джо Байден оголосив про рішення ввести перший пакет санкції проти Росії після рішення Путіна визнати так звані "ДНР" та "ЛНР".
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
"Я вважаю, він (президент РФ - ред.) ще більше спробує захопити ці території. Він намагається знайти виправдання. Я пропоную ввести санкції у відповідь, які набагато ширші, ніж ті, що ми ввели в 2014 році", - сказала Байден.
Президент США додав, що це перший пакет санкцій, і якщо Росія продовжить агресію, то ці санкції будуть посилюватися.
Хто потрапив під санкції:
- два найбільші фінансові інститути;
- військовий банк;
- суверенний борг Росії;
- причетні до визнання "ЛДНР" особи, еліти та члени їх родин (з 23 лютого).
"Зараз, коли Росія, можливо, планує наступні кроки, ми хочемо, щоб вона знала, що заплатить ще більшу ціну, якщо продовжуватиме агресію. Ми будемо готові ввести додаткові санкції", - додав глава Білого дому.
Напередодні Байден видав указ про введення санкцій проти так званих "ДНР" та "ЛНР". Американський лідер заборонив торгувати з "республіками", а також інвестувати в них. Санкції також торкнулися "посадовців" так званих "ЛДНР".
Кремлёвский мамковед
kremlin_mother_expert tg://resolve?domain=kremlin_mother_expert&post=19531 час назад
tg://resolve?domain=kremlin_mother_expert&post=19531 ОТКРЫТЬ В
🇪🇺🇺🇦🇷🇺Подписание договоров с ЛДНР ожидаемо привело к ответной реакции со стороны Запада: по итогам встречи в Париже Совет министров ЕС представил новый пакет санкций. Антироссийские санкции затронут 27 физических и юридических лиц. В черный список ЕС также включат более 350 парламентариев, которые проголосовали за признание ЛДНР. Многие из них имеют гражданства и ВНЖ Евросоюза. Ранее содержание нового пакета санкций объявила Великобритания. Они также коснутся проголосовавших за признание независимости республик депутатов ГД, приближенных к Путину лиц (братьев Ротенбергов и Геннадия Тимченко), а также 5 банков: «России», «Промсвязьбанка», «Генбанка», «Черноморского банка развития и реконструкции» и «Индустриального сберегательного банка». Если ситуация на Украине продолжит развиваться по силовому сценарию, британский МИД не исключает возможности запрета на экспорт высоких технологий и лишения РФ возможности размещать суверенный долг на своих рынках. Тем временем сегодня вечером Совфед единогласно дал официальное согласие Президенту на введение войск в Донбасс. Однако видео, на которых отчетливо видно российскую военную технику на территории ДНР, стали появляться в сети еще ночью - сразу же после подписания договоров с лидерами республик. Судя по всему, в ближайшие дни санкционный список будет только расширяться.
https://twitter.com/ArthurKei_UA/status/1496195830994329608 1 ч
Не хочу слухати більше від деяких колег про «це уряд Росії, а не росіяни», «у там них диктатура».
Росіяни - ті самі прості люди - винні в першу чергу.
Вони допустили перетворення російського утворення на хворобу людської цивілізації.
Хай 1% щось робив. 99% - не робили.
Контекст: я пропоную жорстко обмежити свободу пересування росіян у Європі. Візи мають майже не видаватися. Хай отой 1% й має право їздити. Всі інші - під «желєзний занавєс», щоб було як у совку все.
Європейські політики мають на один день з'їздити на фронт. Послухати «катюшу» у виконанні російської армії, під обстрілами. Відразу пропадуть усі ці «вони ж прості росіяни». Тьфу.