Вся Сумська область зараз – територія пекла, - голова ВЦА Живицький

Як повідомляє Цензор.НЕТ, голова Сумської військової адміністрації Дмитро Живицький в ефірі телеканалу "Рада".
"Зараз йде бомбардування пригорода міста Суми. В принципі, вся Сумська область зараз – територія пекла, яку нищівно бомблять російські війська".
За його словами, в Охтирці було знищено повністю машинне відділення Охтирської ТЕЦ. Немає опалення, електроенергії.
"Ми думаємо зараз над тим, як вивезти людей з міста, бо через добу багатоквартирні будинки перетворяться на холодну кам’яну пастку без води, світла та електроенергії", - сказав Живицький.
Бомбардування міста Суми почалось близько 18:00.
"Бомблять Недригайлів, Боромлю, Бездрик, Лебедин. Просто знищують цивільне населення", - сказав голова ВЦА.
Топ коментарі
+19 Шимус
показати весь коментар
03.03.2022 19:36 Відповісти Посилання +12 Alexey Chernyavsky
показати весь коментар
03.03.2022 19:35 Відповісти Посилання +11 Дмитрий Анипко
показати весь коментар
03.03.2022 19:47 Відповісти Посилання