10594 відвідувача онлайн

Вся Сумська область зараз – територія пекла, - голова ВЦА Живицький

Як повідомляє Цензор.НЕТ, голова Сумської військової адміністрації Дмитро Живицький в ефірі телеканалу "Рада".

"Зараз йде бомбардування пригорода міста Суми. В принципі, вся Сумська область зараз – територія пекла, яку нищівно бомблять російські війська".

За його словами, в Охтирці було знищено повністю машинне відділення Охтирської ТЕЦ. Немає опалення, електроенергії.

"Ми думаємо зараз над тим, як вивезти людей з міста, бо через добу багатоквартирні будинки перетворяться на холодну кам’яну пастку без води, світла та електроенергії", - сказав Живицький.

Бомбардування міста Суми почалось близько 18:00.

"Бомблять Недригайлів, Боромлю, Бездрик, Лебедин. Просто знищують цивільне населення", - сказав голова ВЦА.

Топ коментарі
+19
показати весь коментар
03.03.2022 19:36 Відповісти
+12
АСВАБАДИТЕЛИ мать вашу!!!!
показати весь коментар
03.03.2022 19:35 Відповісти
+11
Мир циничен. Где ваши статуты, конвенции, демократия, права человека, европейские ценности и все прочее? Когда в мире научатся защищать правду? Смерти в Украине будут не только на руках путлера, но и на руках трусливых расчетливых политиканов, которые наблюдают из безопасного укрытия нато
показати весь коментар
03.03.2022 19:47 Відповісти

Завантаження...