11492 відвідувача онлайн
3 396 22

Полонені окупанти зможуть дзвонити додому раз на кілька днів, - Мін’юст

полонені

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міністерства юстиції.

"Згідно з Женевськими конвенціями, військовополонені повинні мати можливість спілкуватися з рідними та близькими. Під час Першої та Другої світових воєн цю можливість забезпечувала пошта, зараз крім неї військовополонені можуть скористатися послугами IP-телефонії. Це важливий крок у напрямку дотримання прав військовополонених згідно з нормами Женевських конвенцій. Полоненим важливо підтримувати зв’язок з родинами, щоби уникнути депресій та навіть суїцидів", - йдеться в повідомленні.

В Мін'юсті зазначили, що кожен російський військовополонений зможе дзвонити додому раз на кілька днів. Тривалість однієї розмови - до 15 хвилин. Розмови будуть записані та зберігатимуться на сервері. Забезпеченням та організацією проєкту займається Міністерство юстиції України.

Також в міністерстві нагадали, що 11 серпня 2021 року Кабмін схвалив постанову, яка надає можливість користуватися ІP-телефонією в місцях ув’язнення.

Топ коментарі
+19
а не хотят ли пленные оккупанты поработать на разборе завалов и эксгумации убитых и замученных?
ибо все это плоды их руцкогомира и они должны узнать, вдыхнуть, увидеть результаты своей работы... а уж потом пусть 15 мин позвонят в говень...
показати весь коментар
28.09.2022 11:01 Відповісти
+14
может им ещё и и одеялко поправить и сказку на ночь почитать?
показати весь коментар
28.09.2022 10:46 Відповісти
+14
А може краще було би:
Стільки, скільки можуть дзвонити полонені азовці?!
Дзвінок на дзвінок обмінювати?!
показати весь коментар
28.09.2022 10:56 Відповісти

Завантаження...