Полонені окупанти зможуть дзвонити додому раз на кілька днів, - Мін’юст

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міністерства юстиції.
"Згідно з Женевськими конвенціями, військовополонені повинні мати можливість спілкуватися з рідними та близькими. Під час Першої та Другої світових воєн цю можливість забезпечувала пошта, зараз крім неї військовополонені можуть скористатися послугами IP-телефонії. Це важливий крок у напрямку дотримання прав військовополонених згідно з нормами Женевських конвенцій. Полоненим важливо підтримувати зв’язок з родинами, щоби уникнути депресій та навіть суїцидів", - йдеться в повідомленні.
В Мін'юсті зазначили, що кожен російський військовополонений зможе дзвонити додому раз на кілька днів. Тривалість однієї розмови - до 15 хвилин. Розмови будуть записані та зберігатимуться на сервері. Забезпеченням та організацією проєкту займається Міністерство юстиції України.
Також в міністерстві нагадали, що 11 серпня 2021 року Кабмін схвалив постанову, яка надає можливість користуватися ІP-телефонією в місцях ув’язнення.
ибо все это плоды их руцкогомира и они должны узнать, вдыхнуть, увидеть результаты своей работы... а уж потом пусть 15 мин позвонят в говень...
Стільки, скільки можуть дзвонити полонені азовці?!
Дзвінок на дзвінок обмінювати?!