5550 відвідувачів онлайн
6 166 38

Пенсіонер у Херсоні допомагав окупантам створити аналог ФСБ, - Офіс Генпрокурора

Чоловік під час окупації співпрацював зі спецслужбами РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Генпрокурора.

"Пенсіонер - ексспівробітник українських спецслужб, маючи відповідний досвід, допомагав створити на окупованій території незаконний правоохоронний орган. Псевдоорган мав виконувати функції і задачі, аналогічні федеральній службі безпеки РФ", - йдеться в повідомленні.

Чоловік передавав спецслужбам РФ відомості про колишніх та діючих правоохоронців, які залишилися в окупації.

"Також затриманий особисто схиляв та психологічно тиснув на колишніх колег, щоб вони перейшли працювати у незаконний правоохоронний орган" ,- додали в Офісі Генпрокурора.

Наразі йому повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України). Чоловіку обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Пенсіонер у Херсоні допомагав окупантам створити аналог ФСБ, - Офіс Генпрокурора 01

Топ коментарі
+33
Падло ватное, еще и Украинскую пенсию наверняка получал, тысяч 15.
показати весь коментар
07.12.2022 11:53 Відповісти
+25
на фотці ніби друзі фоткаються на пам'ять..
де кайданки?.. чому нема пакету на голові?.. чому не з речами, для ізолятора?.. чи його ще можуть взяти якимось начальничком до зелених какбєзразніци?
показати весь коментар
07.12.2022 11:57 Відповісти
+20
Чекіст-підерас - це в крові, а не вибір професії
показати весь коментар
07.12.2022 11:54 Відповісти

Завантаження...