4792 відвідувача онлайн
35 446 120

Нардепка Янченко написала заяву про вихід з партії "Слуга народу" через вчинок голови партії Шуляк щодо пораненого бійця

янченко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Галина Янченко  повідомила у фейсбуці.

"Вчинок Олени Шуляк по відношенню до пораненого бійця - це дніщє. Прийти до захисника в госпіталь, не щоб провідати, не щоб підтримати, - а щоб поз’ясовусати стосунки щодо її корупційного законопроекту - це плювок в обличчя всім нашим воїнам, всім волонтерам, всім, хто ризикує своїм життям на передовій заради перемоги нашої країни.

Людина, яка обіймає державну посаду, не має на таке права! Від слова взагалі", - написала Янченко.

Як зазначила Янченко, це далеко не перший негідний вчинок Шуляк. І вона і раніше дозволяла собі оббріхувати волонтерів, шантажувати депутатів і зневажати колег.

"Перебувати в одній партії з Шуляк - це толерувати таку огидну поведінку. Написала заяву про вихід з партії "Слуга народу"", - написала нардепка "Слуги народу".

Нагадаємо, 17 грудня Шуляк прийшла у палату до військового та юриста Симороза, який підірвався на протитанковій міні і втратив обидві ноги. Шуляк збиралася обговорити резонансний допис Симороза, в якому той розкритикував її законопроєкт щодо містобудування 5655, який раніше прийняла Верховна Рада.

Олег Симороз написав: "…мені досі складно повірити, що голова правлячої партії "слуг" увірвалася до мене у військовий госпіталь, щоб з’ясовувати стосунки з військовослужбовцем, який залишив свої дві ноги на Донбасі й перебуває у важкому стані. Але це сталося!..

"На злодії шапка горить", так виглядає цей випадок, коли лобістка будівельної мафії прибігає у військовий госпіталь з’ясовувати стосунки, після того, як мій допис про її антинародний законопроект і домовленості з ОПЗЖ широко розійшовся в соціальних мережах".

Топ коментарі
+118
А чому не Шуляк написала заяву, а Янченко? отак і живемо.
показати весь коментар
19.12.2022 22:18 Відповісти
+80
потому что для тварей нет войны , зеленый скот полностью на прикорме своих пастухов , они ни кто , и зовут их - ни как , гниды квартальные ни чего не умеют кроме как ******* бабло.
показати весь коментар
19.12.2022 22:27 Відповісти
+57
Янченко респект!
Зверніть увагу, вона пише "не перший випадок...."
Прогляньте біографію курви шуляк -
вона все своє свідоме життя займалась будівельними схематозами і врешті очолила цю мафію.

Гріш нам ціна, якщо ми не доб'ємося скасування мафіозного будівельного закона в покарання шуляк

Невже зараз дійсно наші Воїни по коліно в холодній багнюці відбивають атаки урок-вагнеровців під Бахмутом?
Невже всього лише десять місяців доля Києва і всієї України висіла на волосині?
показати весь коментар
19.12.2022 23:09 Відповісти

Завантаження...