5491 відвідувач онлайн

На зламі 2013-2014 років українці зробили цивілізаційний вибір, - Залужний про Героїв Небесної Сотні

Про це повідомив у фейсбуці головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, інформує Цензор.НЕТ.

"Це нагадування про високу ціну нашої свободи і про цінності, за які ми воюємо. Тоді, на зламі 2013-2014-го, українці зробили свій цивілізаційний вибір. Прямо з Майдану тисячі добровольців одразу пішли на фронт", - нагадує Залужний.

За його словами, з 24 лютого 2022-го цей фронт розтягнувся на понад 3000 км.

"Але нас це не злякало. Ми продовжуємо боротьбу. І ми переможемо", - резюмує він.

На зламі 2013-2014 років українці зробили цивілізаційний вибір, - Залужний про Героїв Небесної Сотні 01

Топ коментарі
+27
Зелена секта так не вважає.
показати весь коментар
20.02.2023 08:26 Відповісти
+20
На Банковій сидить антимайданівець о.татаров.
показати весь коментар
20.02.2023 08:41 Відповісти
+14
А хто його посадовив туди? Маладой риганал з Кривого Рогу.
показати весь коментар
20.02.2023 08:45 Відповісти

Завантаження...