5737 відвідувачів онлайн
2 637 22

Британія закликала спонсорів Олімпійських ігор вплинути на МОК для недопущення участі російських і білоруських спортсменів у змаганнях

мок,олімпіада

Уряд Великої Британії звернувся до компаній-спонсорів Олімпійських ігор із закликом тиснути на Міжнародний олімпійський комітет, щоб не допустити участь російських і білоруських спортсменів в Олімпіаді, яка відбудеться у 2024 році в Парижі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УП, про це повідомляє The Guardian

Повідомляється, що міністерка культури Британії Люсі Фрейзер закликала британських виконавчих директорів світових партнерів МОК, зокрема Coca-Cola, Intel, Samsung і Visa, вплинути на рішення комітету, який схиляється до послаблення заборони для росіян і білорусів.

"Ми знаємо, що спорт і політика в Росії та Білорусі тісно переплетені. Ми впевнені, що режимам у Росії та Білорусі не можна дозволити використовувати спорт у своїх пропагандистських цілях.

Поки наші занепокоєння та відсутність конкретних деталей щодо працездатної моделі "нейтралітету" не будуть розглянуті, ми не згодні з тим, що російським і білоруським спортсменам слід дозволити повернутися до змагань", – йдеться в листі міністра до спонсорів.

Топ коментарі
+12
Кацапська срань має сидіти за своїм порєбріком!
показати весь коментар
11.03.2023 08:51 Відповісти
+11
Із-за війни в Афганістані у 1980 році США відмовилися приймати участь в Олімпіаді в Москві. Так то Афганістан, який для Європи не мав великого значення. А тут питання європейської держави України і взагалі усієї європейської цивілізації. То треба бойкотувати ту Олімпіаду, якщо московити туди сунуться.
показати весь коментар
11.03.2023 09:07 Відповісти
+10
саме той підхід,що потрібно.

тиск на спонсорів.Враховуючи захланність і продажність верхівки МОК

поки що закликами
показати весь коментар
11.03.2023 08:48 Відповісти

Завантаження...