5737 відвідувачів онлайн
7 850 46

Близько 28 тис. українців подали заявки на вступ до "Гвардії наступу", - Клименко

гвардія,наступу

Починаючи з лютого близько 28 тисяч українців подали заявки на вступ до "Гвардії наступу". Станом на сьогодні практично усі підрозділи вже сформовані.

Про це заявив в ефірі телемарафону міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"28 тисяч заявок від добровольців ми вже прийняли. В першу чергу заявки проходили через Центри надання адміністративних послуг та через відповідний сайт. Звичайно, не всі потрапляють в ці підрозділи, тому що достатньо жорсткий відбір. Навчання практично всіх підрозділів ми вже розпочали на полігонах нашої країни і там не всі витримують", - розповів міністр.

Клименко додав, що підрозділи "Гвардії наступу" вже фактично сформовані й наразі ведеться додатковий набір добровольців для формування резерву на майбутнє.

Топ коментарі
+13
Як так гадаю, що Главком та ВР повним складом також записались?
показати весь коментар
11.03.2023 14:26 Відповісти
+11
ЦІКАВО - цікаво! одні за кордоном вже рік "навчаються", інші в гвардії записуються, багато західний кордон і воєнкомати захищають! дуже цікаво!
показати весь коментар
11.03.2023 15:04 Відповісти
+10
А шо , йому вже п"яту повістку принесли ?
показати весь коментар
11.03.2023 14:55 Відповісти

Завантаження...