8174 відвідувача онлайн
5 265 10

Російські окупанти за добу втратили понад півтисячі солдатів у районі Бахмуту, - Череватий

рф

На Бахмутському напрямку протягом доби російські окупанти втратили вбитими та пораненими 535 своїх солдатів.

Про це заявив представник східного угруповання військ Сергій Череватий в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

"За цю добу ворог на Бахмутському відрізку фронту 157 разів обстріляв різними видами артилерії... Відбулося 53 бойові зіткнення, 16 разів обстріляв тільки сам Бахмут і 23 бойові зіткнення сталося в районі самого міста. У ході боїв 221 ворог був убитий, 314 зазнали поранень різної ступені важкості", - заявив Череватий.

Він наголосив, що зараз українські інженери та командири роблять все, щоб постачати захисникам Бахмута необхідну амуніцію, боєприпаси, медикаменти та їжу. Також забезпечується можливість вивезення з міста поранених солдатів.

Топ коментарі
+11
Дивився пару годин тому стрім із "Стоуном" з Бахмуту. Каже - все більш-менш норм. Десь навіть посунули кацапню. Десь добре побили.

Там Юсупова знову гроши на тепліки чи на щось таке збирає. Каже, що дуже треба. На "Обозреватєлє" її запит є.
показати весь коментар
11.03.2023 19:54 Відповісти
+10
Кацапських дохлих мерзенних вбивць забагато не буває...
показати весь коментар
11.03.2023 19:56 Відповісти
+5
Маловато будет !
показати весь коментар
11.03.2023 19:53 Відповісти

Завантаження...