6387 відвідувачів онлайн
2 603 23

Законопроєкт про цивільні партнерства зареєстрували у Раді

лгбт

Законопроєкт про цивільні партнерства дозволяє одностатевим та різностатевим парам отримати статус близьких родичів, не вступаючи у шлюб.

Про це у Facebook повідомила одна з ініціаторів законопроєкту, нардеп "Голосу" Інна Совсун, передає Цензор.НЕТ.

"Наш законопроєкт про реєстровані партнерства для одностатевих та різностатевих пар зареєстрований у Верховній Раді! Він отримав номер 9103. До співавторства долучилися 17 моїх колег з фракцій Голос та Слуга Народу. ... Зважаючи на підписи з боку двох фракцій, шанси, що законопроєкт ухвалять, високі", - зазначила вона.

У пояснювальній записці проєкту уточнюється, що реєстроване партнерство не є шлюбом, а також те, що проживання осіб однією сім'єю не є реєстрованим партнерством, якщо відповідний союз не зареєстровано.

"Повномасштабне вторгнення pociї в Україну актуалізувало впровадження інституту реєстрованих партнерств. Наразі воно є нагальною потребою,
зважаючи на постійну загрозу життю і здоров’ю людей через проведення бойових дій. Насамперед, це необхідно щоб захистити права військових. Оскільки тисячі з них — не можуть офіційно оформити свої стосунки, бо їхні партнери чи партнерки однієї з ними статі. І тому у випадках поранення,
зникнення безвісти чи загибелі — їхні сім'ї та вони самі не мають достатнього юридичного захисту з боку держави. Також потребу у захисті потребують і цивільні, життя яких є під постійною загрозою через постійні ракетні обстріли рф", - зазначається в записці.

Реєстрація партнерства проводиться після 10 днів з дня подання відповідної заяви, а розірвання - можливе як за спільною заявою, так і за волевиявленням однієї зі сторін (судом в порядку окремого провадження, при цьому заходів для примирення чи встановлення причин розірвання не проводиться).

Топ коментарі
+8
Ось це і є вирішенням проблеми.
Просто назвати інакше.
Одностатевий шлюб? Ні, цивільне партнерство.
Юридичні наслідки ті ж самі. Отже, і права рівні.
А щодо відношення з боку суспільства...
"Вам шашєчкі, ілі єхать?"
показати весь коментар
14.03.2023 11:32 Відповісти
+6
Тепер у Зелі теж з"являться родичі.
показати весь коментар
14.03.2023 11:32 Відповісти
+6
Сподіваюсь, що закон буде незабаром прийнято. Суспільство і закони мають бути справедливими до всіх. Ми всі різні і держава не повинна дискримінувати людину за її спосіб життя, якщо це не порушує прав інших людей. Єдине, що на мій погляд треба заборонити, це масове публічне демонстрування одностатевих відносин, щоб не провокувати тих, хто ще не визначився у своїй орієнтації.
показати весь коментар
14.03.2023 11:54 Відповісти

Завантаження...