Телеканалам олігархів виділили з бюджету понад 200 млн грн на російськомовний контент для "Freeдом", - ЗМІ

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Наші Гроші".
Так, згідно з даними ProZorro, телеканали підняли розцінки на 25% порівняно з минулим роком. Кошти виділено на виробництво контенту з орієнтування на російськомовного глядача за межами України та забезпечення прямого ефіру зі студії російською мовою.
"Іноземне підприємство "1+1 продакшн" з групи Ігоря Коломойського отримає 75,30 млн грн на виготовлення контенту по 83 663 гривень за годину. ПрАТ "Телеканал "Інтер" Фірташа-Льовочкіна-Хорошковського матиме 74,83 млн грн на контент по 83 143 грн за годину. Послуги ТОВ "СЛМ новини" Віктора Пінчука коштуватимуть 73,58 млн грн – по 81 754 грн грн за годину", - зазначають "Наші гроші".
За даними видання, торік цим же каналам замовляли контент для телеканалу "Freedom" з розрахунку близько 67 тисяч гривень за годину. Тобто на цей рік телеканали підняли ціни на 25%.
"З урахуванням минулорічних закупівель "Плюси" під час вторгнення отримали замовлення для "Freedom" на 134 млн грн, "Старлайт" – 129 млн грн, "Інтер" – 108 млн грн. "Новинна група Україна" Ріната Ахметова минулого літа також отримала підряд на 48 млн грн. Компанія Ахметова здала свою ліцензію державі і її тележурналісти перейшли на новий телеканал "Ми – Україна", який фінансується невідомо за чиї гроші.
Таким чином загальні контракти на російськомовний контент "Фрідому" з каналами українських олігархів під час вторгнення коштують вже 419 млн грн", - підсумували автори.