США були б раді, якби ПВК "Вагнер" більше не існувало, - Держдеп

США хотіли б, щоб російська ПВК "Вагнер" припинила своє існування.
Про це заявив речник Держдепартаменту США Метью Міллер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.
"Ми були б раді, якби "Вагнера" більше не існувало", – сказав він.
Міллер зазначив, що "вангерівці", де б вони не з'являлись, несуть "смерть і руйнування".
"Вони видобувають ресурси, порушують права людини. Тому ми завжди закликали будь-яку країну не вступати в контакт із силами "Вагнера" через згубні наслідки, особливо, для народу", - пояснив речник.
Він додав, що США продовжуватимуть вживати заходів, щоб притягнути до відповідальності як "вагнерівців", так і їхніх наступників.
Топ коментарі
+12 lammer ya
показати весь коментар
27.06.2023 16:12 Відповісти Посилання +8 Максім ХОЙ #398010
показати весь коментар
27.06.2023 16:25 Відповісти Посилання +7 Максім ХОЙ #398010
показати весь коментар
27.06.2023 16:14 Відповісти Посилання