8115 відвідувачів онлайн
3 136 56

США були б раді, якби ПВК "Вагнер" більше не існувало, - Держдеп

пригожин

Про це заявив речник Держдепартаменту США Метью Міллер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Ми були б раді, якби "Вагнера" більше не існувало", – сказав він.

Міллер зазначив, що "вангерівці", де б вони не з'являлись, несуть "смерть і руйнування".

"Вони видобувають ресурси, порушують права людини. Тому ми завжди закликали будь-яку країну не вступати в контакт із силами "Вагнера" через згубні наслідки, особливо, для народу", - пояснив речник.

Він додав, що США продовжуватимуть вживати заходів, щоб притягнути до відповідальності як "вагнерівців", так і їхніх наступників.

Топ коментарі
+12
Разом з російською ********** та всіма росіянами, які розкидані по світу.
показати весь коментар
27.06.2023 16:12 Відповісти
+8
ага
показати весь коментар
27.06.2023 16:25 Відповісти
+7
показати весь коментар
27.06.2023 16:14 Відповісти

Завантаження...