9859 відвідувачів онлайн

На захоплених територіях окупанти незаконно мобілізували до 60 000 чоловіків, - ГУР МО

окупанти

Російські загарбники ловлять чоловіків на вулицях, примусово забирають їх з підприємств. Таким чином на окупованих територіях незаконно мобілізували від 55 000 до 60 000 чоловіків.

Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" розповів представник Головного управління розвідки Андрій Черняк, інформує Цензор.НЕТ.

"Це насильницька мобілізація: окупанти ловили людей на вулиці, вони приходили на ті нечисельні підприємства, які ще працювали, і примусово забирали людей - просто переодягали та відправляли на фронт", - пояснив Черняк.

За його словами, примусово мобілізованим обіцяли службу на другій та третій лінії, а насправді вони потрапляли на передову.

РФ також зганяє до війська й студентів з окупованих територій України, зауважив Черняк.

"Людина зранку пішла на заняття - і через два дні вона вже воює. Власне кажучи, Росія не вважає мешканців Донеччини та Луганщини за людей, тому окупантам абсолютно все одно, закони не діють", - пояснив представник ГУР.

Єдиною реальною можливістю вижити для примусово мобілізованих є "одразу, за першої ж можливості, здатися в полон", підсумував Черняк.

Топ коментарі
+21
ждуни хатєлі пєрєждать
показати весь коментар
31.07.2023 11:56 Відповісти
+21
молодцы , что сказать , а у нас в кабаках гульба , дрифты по ночам , волютчики торгуют без проблем, ********* быкует на дорогах, базары забиты разной нечестью , ресурсов хватает , но они все оказывается калеки , глухие и немые , особенно детки судей и прокуроров , слуг народа и остальной ******** из верховеной рады.
показати весь коментар
31.07.2023 12:01 Відповісти
+19
Мобілізували примусово - чини опір, ломай, знищуй техніку.
показати весь коментар
31.07.2023 11:57 Відповісти

Завантаження...