На захоплених територіях окупанти незаконно мобілізували до 60 000 чоловіків, - ГУР МО

Російські загарбники ловлять чоловіків на вулицях, примусово забирають їх з підприємств. Таким чином на окупованих територіях незаконно мобілізували від 55 000 до 60 000 чоловіків.
Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" розповів представник Головного управління розвідки Андрій Черняк, інформує Цензор.НЕТ.
"Це насильницька мобілізація: окупанти ловили людей на вулиці, вони приходили на ті нечисельні підприємства, які ще працювали, і примусово забирали людей - просто переодягали та відправляли на фронт", - пояснив Черняк.
За його словами, примусово мобілізованим обіцяли службу на другій та третій лінії, а насправді вони потрапляли на передову.
РФ також зганяє до війська й студентів з окупованих територій України, зауважив Черняк.
"Людина зранку пішла на заняття - і через два дні вона вже воює. Власне кажучи, Росія не вважає мешканців Донеччини та Луганщини за людей, тому окупантам абсолютно все одно, закони не діють", - пояснив представник ГУР.
Єдиною реальною можливістю вижити для примусово мобілізованих є "одразу, за першої ж можливості, здатися в полон", підсумував Черняк.