8964 відвідувача онлайн
5 469 20

За кордоном через повномасштабну війну перебувають близько 6,2 мільйона українців, - Мінекономіки

біженці,болгарія

Мінекономіки підрахувало, що зараз за кордоном перебувають близько 6,2 мільйона українців, які виїхали після початку повномасштабної війни.

Про це заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна повідомила в ефірі програми "Укрінформ: вечірній стрім", передає Цензор.НЕТ.

"Після повномасштабного вторгнення Україна стикнулася з безпрецедентною ситуацією. Зараз ми дійсно маємо велику внутрішню міграцію і велику зовнішню міграцію", - зазначила Бережна.

Заступниця міністра економіки поінформувала, що в Україні більше як 5 мільйонів зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб. Однак, за її словами, не всі громадяни, які були змушені залишити свої домівки, реєструються як ВПО.

"Якщо говорити про виїзд українців за межі України, то тут цифри дуже різні. Ми отримуємо дані і від Верховного комісара ООН у справах біженців, і від Євростату, що веде облік українців, які стали на тимчасовий облік у країнах Європейського Союзу. Маємо інформацію від мобільних операторів, а також від аналітичних установ", - додала Бережна.

Вона підкреслила, що зібрана інформація опрацьовується і звіряється з даними Державної прикордонної служби України, щоб отримати конкретну цифру.

"У Міністерстві економіки ми приходимо до висновку, що зараз за межами України перебуває близько 6,2 мільйона осіб, які виїхали з моменту повномасштабного вторгнення", - резюмувала заступниця міністра економіки.

Топ коментарі
+5
Зелені клоуни не знають вже як брехати. Тільки офіційно по даним дпсу за квітень виїхало з початку війни 20,5 млн, заїхало 11,9. Тобто 8,5 млн без тих, хто перетнув кордон нелегально і без тих, хто виїхав через Росію з окупованих територій. А це ще десь 1,5 млн...
Але ж озвучувати такі цифри зеленого президенства страшно.
Харків напівпустий, Миколаїв напівпустий. Про прифронтові міста взагалі мовчу. А воно про якихось пару млн за кордоном бреше.
показати весь коментар
31.07.2023 22:39 Відповісти
+5
І головне, про що зелені сором'язливо мовчать - головна причина зовсім не війна. А та політика, яку вони ведуть із своїм народом.
показати весь коментар
31.07.2023 22:44 Відповісти
+3
Всё оставшееся в Украине население будет стекаться в наиболее крупные города - Киев, Львов, Одесса, может Днепр. Включил бы и Харьков в этот список, но он сильно близко к орочьей границе. В мелких поселениях вообще сплошная депопуляция будет, если уж в крупных жизнь не фонтан, то за мелкие городки и села и сказать нечего - полный трындец😕
показати весь коментар
31.07.2023 23:01 Відповісти

Завантаження...