Відзавтра на дорогах працюватимуть 50 комплексів автофіксації порушень, - патрульна поліція

З 11 серпня на автодорогах України розпочнуть роботу 50 комплексів автоматичної фіксації правопорушень.
Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький, передає Цензор.НЕТ.
"31 комплекс працював до повномасштабного вторгнення і наразі відновить свою роботу, а ще 19 приладів контролю запрацюють вперше", - пояснив він.
Загалом з 11 серпня на дорогах працюватимуть 215 приладів відеофіксації.
Білошицький також нагадав про відповідальність для водіїв за перевищення швидкості:
- за перевищення швидкості більш ніж на 20 км/год штраф становить 340 грн;
- більш ніж на 50 км/год - 1700 грн.
"Ще раз нагадаю, що понад 40% ДТП із загиблими та потерпілими трапляються саме через перевищення дозволеної швидкості руху", - додав він.
А те що, потім будуть "прильоти", так їх це не хвилює. Або, за думкою деяких людей, таки хвилює... щоб "прильоти" були точніші.
Але думаю, хвилюватись не варто, Президент напевно створить комісію, яка проконтролює, щоб не було витоку даних. Керувати нею можна поставити Баканова, все-таки, такий гарний спеціаліст зараз без роботи.