9928 відвідувачів онлайн
8 115 22

Відзавтра на дорогах працюватимуть 50 комплексів автофіксації порушень, - патрульна поліція

автоматична,фіксація

З 11 серпня на автодорогах України розпочнуть роботу 50 комплексів автоматичної фіксації правопорушень.

Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький, передає Цензор.НЕТ.

"31 комплекс працював до повномасштабного вторгнення і наразі відновить свою роботу, а ще 19 приладів контролю запрацюють вперше", - пояснив він.

Загалом з 11 серпня на дорогах працюватимуть 215 приладів відеофіксації.

Білошицький також нагадав про відповідальність для водіїв за перевищення швидкості:

  • за перевищення швидкості більш ніж на 20 км/год штраф становить 340 грн;
  • більш ніж на 50 км/год - 1700 грн.

"Ще раз нагадаю, що понад 40% ДТП із загиблими та потерпілими трапляються саме через перевищення дозволеної швидкості руху", - додав він.

Топ коментарі
+36
Це що, переміщення військової техніки по шляхам теж буде фіксуватися на мусорські камери? От кацапи подякують нашим мєнтам!
показати весь коментар
10.08.2023 09:14 Відповісти
+13
Ну так Гетманцеву, що, можна вводити рівнеміри пального на нафтобазах з передачею показників в податкову? А поліції не можна фіксувати рух військової техніки?
А те що, потім будуть "прильоти", так їх це не хвилює. Або, за думкою деяких людей, таки хвилює... щоб "прильоти" були точніші.
Але думаю, хвилюватись не варто, Президент напевно створить комісію, яка проконтролює, щоб не було витоку даних. Керувати нею можна поставити Баканова, все-таки, такий гарний спеціаліст зараз без роботи.
показати весь коментар
10.08.2023 09:27 Відповісти
+12
Дебілам немає спокою! 🤬
показати весь коментар
10.08.2023 09:17 Відповісти

Завантаження...