Росія досягла цілей вторгнення. Україна не буде щодо неї така агресивна, як до війни, - Лукашенко

Про це він заявив в інтерв’ю пропагандистці Діані Панченко, колишній ведучій телеканалів Віктора Медведчука, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Цілі СВО на сьогодні вже виконано. Україна ніколи не буде так агресивно поводитися щодо Росії після закінчення цієї війни, як це було до війни", - сказав він.
Лукашенко розповів, як саме, на його думку, Україна зміниться внаслідок війни.
"По-перше, при владі будуть люди більш обережні, розумні, хитрі, якщо хочете. Розумні люди. Які розумітимуть, що сусіди від Бога, з ними треба вибудовувати стосунки", - вважає білоруський диктатор.
Також Лукашенко очікує, що Україна не буде "під дудку танцювати американців".
За його словами, розв′язана Путіним війна також буде уроком і для самої Росії. "І уроки ми з цього отримуємо. І Росія зокрема", - вважає Лукашенко.
Ну, что ж - учтём и внедрим этот тезис после того, как разберёмся с рашистами.
Готовься !!!