Стрілянина у Дніпрі: відкрито кримінальне провадження за фактом посягання на життя поліціантів

Про це йдеться у повідомленні Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, передає Цензор.НЕТ.
"Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань слідчі ГУНП у Дніпропетровській області внесли за ст. 348 Кримінального кодексу України. Обставини вчиненого 29 серпня правопорушення щодо патрульних поліцейських будуть встановлені слідчим шляхом", - йдеться в повідомленні.
За посягання на життя працівника поліції передбачено покарання - від 9 до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі.
Також читайте: Разом із Джумбері Сілогавою, який був застрелений поліціянтом у Дніпрі, у авто перебувала 22-річна Тетяна Патинка, - "Схеми". ФОТО
Як повідомляв Цензор.НЕТ 29 серпня правоохоронці у Дніпрі зупинили для перевірки автівку, через що між чоловіком та поліцейськими стався конфлікт. Патрульний застосував проти порушника табельну вогнепальну зброю, завдавши йому смертельного поранення.
На наступний день Патрульна поліція оприлюднила кадри з вуличних камер спостереження та камер поліцейських, які фіксували перебіг інциденту.
Джерела повідомляють, що експертиза підтвердила, що у крові загиблого був значний вміст алкоголю.
Також стало відомо, що в правоохоронних органах готується підозра жінці, яка перебувала за кермом автомобіля, коли стався інцидент із смертельним результатом.
неадеквати - тепер думайте чи варто бикувати до поліції
Я кричу з оцих диванних постунів, які тупо ігнорують той факт, що вбите падло ледь не вбило копа, і продовжують грати в ****** беелем. Вам треба ще шапочки собі закупити, BydloLivesMatter, і носити, щоб нормальні люди могли триматися від дегенератів подалі.