6751 відвідувач онлайн
25 559 408

Стрілянина в Дніпрі: Поліція повідомила про підозру жінці, яка перебувала за кермом авто. Їй загрожує до 3 років тюрми

патрульна,поліція,стрілянина,дніпро

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області, інформує Цензор.НЕТ.

"12 вересня слідчі ГУНП в Дніпропетровській області вручили фігурантці повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 342 Кримінального кодексу України (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу та ін.)", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що в рамках досудового розслідування тривають слідчі дії, судова медична експертиза та інші слідчі заходи для встановлення всіх обставин правопорушення, вчиненого щодо патрульних поліцейських.

За результатами можлива додаткова кваліфікація.

Як повідомляв Цензор.НЕТ 29 серпня правоохоронці у Дніпрі зупинили для перевірки автівку, через що між чоловіком та поліцейськими стався конфлікт. Патрульний застосував проти порушника табельну вогнепальну зброю, завдавши йому смертельного поранення.

На наступний день Патрульна поліція оприлюднила кадри з вуличних камер спостереження та камер поліцейських, які фіксували перебіг інциденту.

Джерела повідомляють, що експертиза підтвердила, що у крові загиблого був значний вміст алкоголю.

Також стало відомо, що в правоохоронних органах готується підозра жінці, яка перебувала за кермом автомобіля, коли стався інцидент із смертельним результатом.

Топ коментарі
+93
это только у быдла так получается,

а три пули он получил не за неправильную остановку, а за нападение на полицейского
показати весь коментар
12.09.2023 11:46 Відповісти
+47
показати весь коментар
12.09.2023 11:58 Відповісти
+38
Читай Закон о полиции Украины.
Статьи 42-48. Там была угроза жизни и здоровью патрульной. При исполнении.

Есть такое явление - суицид через нападение на полицейского.
То есть!! Нападение на полицейского это практически гарантированная смерть напавшему.
И, не благодарите.
показати весь коментар
12.09.2023 12:21 Відповісти

Завантаження...