10684 відвідувача онлайн

Росія вивела з кримських портів усі великі десантні кораблі, - ОК "Південь"

флот,рф,росія

Росіяни, побоюючись нових ударів ЗСУ, перемістили усі великі десантні кораблі з Кримських портів до Росії.

Про це повідомила керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ

"В Чорному морі корабельне угруповання продовжує маневрувати в тому самому районі, який вважає для себе відносно безпечним зараз, тяжіючи до східного узбережжя Криму аж у напрямку Новоросійська. До речі, великі десантні кораблі перебазовані вже в ті пункти базування, які суто російські, вони вже не довіряють кримським пунктам базування. Ракетоносіїв теж не спостерігаємо на бойовому чергуванні. 10 кораблів, катерів на чергуванні в Чорному морі, один закриває надводну обстановку в Азовському, але час від часу ворог "виводить на прогулянку", так би мовити, той самий "Циклон", який вони ввели до складу флоту, не провівши його нормальних випробувань ані ходових, ані вогневих", - розповіла Гуменюк.

Нагадаємо, вранці 13 вересня численні ракети вдарили по суднобудівному заводу "Севморзавод" у складі військово-морської бази Чорноморського флоту Росії в Севастополі. Десантний корабель "Мінськ" і підводний човен типу "Кіло 636.3" "Ростов-на-Дону" були уражені під час ремонту в сухих доках.

Топ коментарі
+17
а говорили -"ми здєсь навсєгда")
показати весь коментар
21.09.2023 18:35 Відповісти
+13
Сезон завершився.
показати весь коментар
21.09.2023 18:34 Відповісти
+12
"одєсскій дєсант" пішов на рашу
а скільки понтов було!
просрали половину наявних БДК без боя !
показати весь коментар
21.09.2023 18:36 Відповісти

Завантаження...