10651 відвідувач онлайн
3 105 38

На Луганщині росіяни припинили фінансування шахт

шахта

Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор, інформує Цензор.НЕТ. 

"Наприкінці року гірники у так званій "ЛНР" вже подумками готуються до завершення вугільної ери регіону. Так вирішили росіяни", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, в окупованому Сорокиному нараховують лише по 15 % від належного грошового забезпечення. Луганське вугілля росіянам не потрібне.

Топ коментарі
+32
показати весь коментар
26.11.2023 10:09 Відповісти
+16
Все йде своєю чергою. Хотіли-отримали.
показати весь коментар
26.11.2023 10:13 Відповісти
+15
Та ти шо!!? "Бамбас корміт Украину!"

Яке фінансування? Самоокупність!!! Самозабезпечення!!!
показати весь коментар
26.11.2023 10:11 Відповісти

Завантаження...