На Луганщині росіяни припинили фінансування шахт

Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор, інформує Цензор.НЕТ.
"Наприкінці року гірники у так званій "ЛНР" вже подумками готуються до завершення вугільної ери регіону. Так вирішили росіяни", - йдеться в повідомленні.
Зокрема, в окупованому Сорокиному нараховують лише по 15 % від належного грошового забезпечення. Луганське вугілля росіянам не потрібне.
Яке фінансування? Самоокупність!!! Самозабезпечення!!!