Втрачено окремі позиції Сил оборони на Курахівському напрямку, - ОСУВ "Хортиця"

Упродовж минулої доби, 24 грудня 2024 року, війська РФ з метою розвитку наступу проводили дії у Вовчанську та у районі Високої Яруги - на Харківському напрямку: успіху не мав.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ОСУВ "Хортиця".
Як зазначається, підрозділи противника активізувалися на Куп’янському напрямку. В напрямку Вільшани, Петропавлівки, Піщаного, Колісниківки, Стельмахівки, Зеленого Гаю та Лозової штурмові групи противника безуспішно атакували наші позиції.
За даними ОСУВ "Хортиця", на Лиманському напрямку противник проводив штурмові дії в напрямку Ковалівки, Новоєгорівки, Тернів та в районі Макіївки: атаки противника відбиті.
"Не зважаючи на численні втрати, противник прагне покращити тактичне положення в Часовому Яру та Торецьку. Проводить штурми в міській забудові", - йдеться у повідомленні.
"На Покровському напрямку противник проводив наступальні дії в районі Даченського, Шевченко, Піщаного, Новотроїцького, Сонцівки та Старих Тернів. Чисельні штурмові групи намагаються просуватися вперед. Тривають заходи з виявлення та ураження штурмових груп противника", - також зазначається у повідомленні.
Також ОСУВ "Хортиця" інформує, що висока активність противника зберігається на Курахівському напрямку. В міській забудові Курахового, в районах Дальнього, Дачного та Успенівки штурмові групи противника намагаються і далі інфільтруватися в наші бойові порядки. Окремі позиції сил оборони втрачені. Противник продовжує накопичувати сили для подальших атак.
На Времівському напрямку боєзіткнення відбулися в районах Костянтинопольського, Розливу, Роздольного, Сторожевого та Великої Новосілки. Тривають заходи з пошуку, виявлення та ураження штурмових груп противника.
Раніше в ОСУВ "Хортиця" повідомляли, що ворог активізував наступальні дії одночасно на декількох напрямках.
Вітаю з Різдвом Христовим!
то може хтось знає не матючний сінонім слова .лять?