У Білому домі заявили, що Україна та Росія наразі не готові до перемовин

Радник Білого дому Джон Кірбі заявив, що наразі не бачить готовності до перемовин ні з боку України, ні з боку РФ.
Про це він сказав під час брифінгу 10 січня, коментуючи нові санкції США щодо РФ, передає "Укрінформ", повідомляє Цензор.НЕТ.
Кірбі заперечив, що нові санкції проти Росії були запроваджені в якості розмінної монети в переговорах щодо завершення війни в Україні.
"Це (запровадження санкцій проти РФ, - ред.) не робилося з розрахунком того, що стане розмінною монетою, яку можна забрати зі столу, коли Україна захоче сісти за цей стіл переговорів. Наразі немає очікувань, що будь-яка зі сторін готова до переговорів",- сказав посадовець Білого дому.
Він зазначив, що рішення про запровадження додаткових санкцій ґрунтувалося на прогнозах для зовнішнього та внутрішнього ринків в енергетичному секторі.
Також Кірбі підтвердив, що раніше масштабні санкції в цій сфері відкладалися для того, щоби утримати підвищення цін на енергоносії в США.
Нагадаємо, що 10 січня США запровадили санкції проти низки нафтових та страхових компаній РФ. Також до "чорного списку" потрапили понад 180 танкерів.
Вже навіть не ховають свою гнилу натуру