6387 відвідувачів онлайн
3 839 24

У Білому домі заявили, що Україна та Росія наразі не готові до перемовин

Кірбі каже, що Україна та РФ не готові до переговорів

Радник Білого дому Джон Кірбі заявив, що наразі не бачить готовності до перемовин ні з боку України, ні з боку РФ.

Про це він сказав під час брифінгу 10 січня, коментуючи нові санкції США щодо РФ, передає "Укрінформ", повідомляє Цензор.НЕТ.

Кірбі заперечив, що нові санкції проти Росії були запроваджені в якості розмінної монети в переговорах щодо завершення війни в Україні.

"Це (запровадження санкцій проти РФ, - ред.) не робилося з розрахунком того, що стане розмінною монетою, яку можна забрати зі столу, коли Україна захоче сісти за цей стіл переговорів. Наразі немає очікувань, що будь-яка зі сторін готова до переговорів",- сказав посадовець Білого дому.

Він зазначив, що рішення про запровадження додаткових санкцій ґрунтувалося на прогнозах для зовнішнього та внутрішнього ринків в енергетичному секторі.

Також Кірбі підтвердив, що раніше масштабні санкції в цій сфері відкладалися для того, щоби утримати підвищення цін на енергоносії в США.

Нагадаємо, що 10 січня США запровадили санкції проти низки нафтових та страхових компаній РФ. Також до "чорного списку" потрапили понад 180 танкерів.

Топ коментарі
+7
А чому саме на кордонах 1991р війна повинна закінчиться? Тільки повний розгром небезпечного режиму, щоб нашим дітям не потрібно було воювати. Йти потрібно до самого Владівостоку.
показати весь коментар
10.01.2025 20:13 Відповісти
+5
Через три роки війни заговорили не про відкриття проти Гітлера Другого Фронту, а про неготовність Гітлера і Франції з Британією вести переговори з ним.
показати весь коментар
10.01.2025 20:09 Відповісти
+5
"Також Кірбі підтвердив, що раніше масштабні санкції в цій сфері відкладалися для того, щоби утримати підвищення цін на енергоносії в США. "

Вже навіть не ховають свою гнилу натуру
показати весь коментар
10.01.2025 20:11 Відповісти

Завантаження...