5811 відвідувач онлайн
2 172 19

Війська КНДР кілька тижнів не беруть участі в боях у Курській області, - розвідка Південної Кореї

Війська Північної Кореї не беруть участі в боях у Курську з середини січня

Північнокорейські війська не беруть участі в бойових діях у Курській області з середини січня через великі втрати.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Yonhap News Agency  із посиланням південнокорейську розвідку.

"Схоже, що з середини січня північнокорейські війська, дислоковані в Курській області Росії, не беруть участі в бойових діях", - цитує видання заяву Національної розвідувальної служби Південної Кореї.

Оприлюднені розвідувальні дані підтверджують повідомлення The New York Times про те, що війська КНДР відвели з лінії фронту в Росії через важкі втрати північнокорейських солдатів. У розвідці наголосили, що точна причина ще встановлюється.

За оцінками розвідки Південної Кореї, КНДР відправила до Росії воювати проти України 11 000 солдатів. З них приблизно 300 було вбито, а близько 2700 дістали поранення.

Нагадаємо, північнокорейські сім'ї готові заплатити понад $500 за фальшиву довідку про діагноз "туберкульоз", щоб уберегти своїх чоловіків від відправлення на війну Росії проти України. Це сума більша ніж 100-кратна середня зарплата в країні.

Топ коментарі
+3
300 вбитих на 2700 поранених? Таких співвідношень не буває. Хтось бреше!
показати весь коментар
04.02.2025 09:21 Відповісти
+2
Це як у тому анекдоті:
- Папа, я сегодня стал мужчиной!
- Маладець сынок! На червонец - пойди ещё патрахайся...
- Не хацю! Попа балит...
показати весь коментар
04.02.2025 09:10 Відповісти
+2
До толстяка дошло, что при войне с Югом путин ему войск не даст.
показати весь коментар
04.02.2025 09:17 Відповісти

Завантаження...