10681 відвідувач онлайн

Зеленському треба або подати у відставку, або змінитися, щоб вести з нами справи, - сенатор Грем

Грем заявив, що Зеленському треба або піти, або змінитися

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що після сварки між президентом України Володимиром Зеленським та президентом США Дональдом Трампом він не знає, чи США "будуть мати з справу" із Зеленським. 

Про це він сказав журналістам, повідомляє Цензор.НЕТ.

Грем сказав, що дуже пишається Трампом та віцепрезидентом Джей Ді Венсом. Американський сенатор заявив, що США "хочуть бути корисними, але коли ми побачили неповагу у Овальному кабінету, то я не знаю и зможемо ми коли-небудь знову вести справи із Зеленським".

"Чи може після цього Зеленський укладати угоду зі США? Я не знаю", - сказав політик.

Республіканець додав, що Зеленському "треба або подати у відставку, або змінитися, щоб вести з нами справи".

Суперечка Трампа та Зеленського

Нагадаємо, у Білому домі у п'ятницю, 28 лютого, відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та президента України Володимира Зеленського.

Дональд Трамп та Володимир Зеленський почали сперечатися та перейшли на підвищенні тони під час зустрічі в Овальному кабінеті.

Президент України Володимир Зеленський достроково залишає Білий дім після зустрічі з Дональдом Трампом в Овальному кабінеті.

У Вашингтоні не відбулося підписання угоди про корисні копалини між Україною та США.

Топ коментарі
+36
пішов на х*р
показати весь коментар
28.02.2025 22:19 Відповісти
+26
Угу - тільки , цього разу , за щоку насували господарю кабінету ...
показати весь коментар
28.02.2025 22:23 Відповісти
+25
А для ***** , в Грема , пропозицій піти у відставку нема ?
Чомусь команда Тромба і змінити свою поведінку , кацапам , ніколи не пропонує ...
показати весь коментар
28.02.2025 22:21 Відповісти

Завантаження...