11023 відвідувача онлайн

Зеленському треба або подати у відставку, або змінитися, щоб вести з нами справи, - сенатор Грем

Грем заявив, що Зеленському треба або піти, або змінитися

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що після сварки між президентом України Володимиром Зеленським та президентом США Дональдом Трампом він не знає, чи США "будуть мати з справу" із Зеленським. 

Про це він сказав журналістам, повідомляє Цензор.НЕТ.

Грем сказав, що дуже пишається Трампом та віцепрезидентом Джей Ді Венсом. Американський сенатор заявив, що США "хочуть бути корисними, але коли ми побачили неповагу у Овальному кабінету, то я не знаю и зможемо ми коли-небудь знову вести справи із Зеленським".

"Чи може після цього Зеленський укладати угоду зі США? Я не знаю", - сказав політик.

Республіканець додав, що Зеленському "треба або подати у відставку, або змінитися, щоб вести з нами справи".

Суперечка Трампа та Зеленського

Нагадаємо, у Білому домі у п'ятницю, 28 лютого, відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та президента України Володимира Зеленського.

Дональд Трамп та Володимир Зеленський почали сперечатися та перейшли на підвищенні тони під час зустрічі в Овальному кабінеті.

Президент України Володимир Зеленський достроково залишає Білий дім після зустрічі з Дональдом Трампом в Овальному кабінеті.

У Вашингтоні не відбулося підписання угоди про корисні копалини між Україною та США.

Топ коментарі
+36
пішов на х*р
показати весь коментар
28.02.2025 22:19
+26
Угу - тільки , цього разу , за щоку насували господарю кабінету ...
показати весь коментар
28.02.2025 22:23
+25
А для ***** , в Грема , пропозицій піти у відставку нема ?
Чомусь команда Тромба і змінити свою поведінку , кацапам , ніколи не пропонує ...
показати весь коментар
28.02.2025 22:21
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
так . Коли вас вбʼють кацапи , хто винен буде ?
показати весь коментар
28.02.2025 22:44 Відповісти
Ви будете винні, якщо ви проти миру.
показати весь коментар
28.02.2025 22:57 Відповісти
його вони не вб'ють,боце кацапський бот
показати весь коментар
28.02.2025 23:00 Відповісти
раденький що дурненький
показати весь коментар
01.03.2025 03:37 Відповісти
я перепишу на тебе свою хату - якщо так просиш
показати весь коментар
01.03.2025 03:36 Відповісти
А Болтон никто сейчас... "Самый тупой советник", как его называл Трамп. Понятно дело, что он будет против Трампа
показати весь коментар
28.02.2025 22:35 Відповісти
ну порівняно з вами так .... самій тупой.
показати весь коментар
28.02.2025 22:37 Відповісти
"Самый тупой советник", как его называл Трамп.
***********
Якщо таке сказав Трамп, то це насправді комплімент для Болтона.
"Значіт, харошиє сапогі, нада брать" (с)
показати весь коментар
28.02.2025 22:54 Відповісти
Так от чого провокували Зеленського. Щоб показати що він якби не договороздатний щоб в Україні поставити свого ************* з яким буцімто Тампакс буде згоден розмовляти. Ось і вся затія з цією поїздкою в гнидник Трампа
показати весь коментар
28.02.2025 22:29 Відповісти
Та не факт, що то Зеленський.
Дивлячись на нинішніх діячів американської адміністраціїї, можна припустити, що це була свідома провокація.
показати весь коментар
28.02.2025 22:31 Відповісти
Зеленский им никогда не нравился. У него был только выбор огрызаться или терпеть.
показати весь коментар
28.02.2025 22:35 Відповісти
Я не думаю що провокація, просто забагато безпідставної нахабності і звички що перед ними завжди прогинаються. А тут зустрілися з президентом суверенної країни і все пішло не по плану.
Хоча б мали вже навчитися у спілкуванні з Макроном, тим же Шольцом або ж з реакії на Венса в Мюнхені.
показати весь коментар
28.02.2025 23:56 Відповісти
Из вашего комментария непонятно, кого вы считаете нахабним.
показати весь коментар
01.03.2025 00:04 Відповісти
то есть идиот который вдруг очнулся и заявил что не знал за что куилу дали международный ордер на арест ? Или вдруг назвал Зелю диктатором а потом заявил что такого небыло ?
Наверное ты то же идиот какие нах нахабные звычки))))
показати весь коментар
01.03.2025 01:54 Відповісти
Команда Трампа все робить, щоб обілити і підіграти путлєру! Це лишнє підтвердження:

⚡️Шеф Пентагону Піт Гегсет наказав кіберкомандуванню США зупинити всю діяльність проти росії, включно з наступальними кіберопераціями, - профільне видання Record.
показати весь коментар
28.02.2025 22:32 Відповісти
Підкажіть, будь-ласка, чи то часом не той самий Грем який підтримував Трампа, потім перевзувся в повітрі і матюкав його, а тепер знову одягнув першу пару взуття ?
показати весь коментар
28.02.2025 22:34 Відповісти
Ну а хто ж ще?
показати весь коментар
01.03.2025 00:03 Відповісти
ще одне падло ху.йловське вилізло .. Україна проведе вибори після Перемоги над оркостаном й арешту трампа та всіх його ідіотів !
показати весь коментар
28.02.2025 22:36 Відповісти
Этот известный флюгер... 👎 Мог бы и промолчать... Бывал в Украине: видел своими глазами ужасные последствия войны...
показати весь коментар
28.02.2025 22:37 Відповісти
Поскольку Грэм не дурак, и до сих пор высказывался за Украину, то этот пассаж означает что для этой публики (политиков) их личная карьера и политический вес в данной ситуации куда важнее принципов. Что, впрочем, далеко не новость. Я от Трампа не ожидаю рассудительности, а вот Линдси должен был быть куда умнее...
показати весь коментар
28.02.2025 22:38 Відповісти
До чего обнаглели эти уроды, они нам диктуют, кто у нас должен быть президентом, а кто вы такие, презервативы штопаные?

Подождите, вас сами американцы поставят на вилы, они долго терпеть таких придурков не будут!
показати весь коментар
28.02.2025 22:39 Відповісти
Да как-то на них тоже надежды не особо много, были бы у американцев мозги, они бы такую гниду базарную не выбрали президентом. Чисто торговка рыбой, а не президент.
показати весь коментар
28.02.2025 22:47 Відповісти
Если верить их опросам, то там ситуация половинчатая, половина -за него, половина против, а это уже много для того, чтобы происходили какие-то действия.
показати весь коментар
28.02.2025 22:55 Відповісти
Похоже соросы-глобалисты таки добрались до Трампа. В этот заход его уже не гнобят как в первый срок, и он реально делает на международной арене всё, что выгодно глобалистам: хаос, разобщённость Запада и зелёный корридор для паРаши. И его положительная деятельность на внутренней арене похоже результат договорняка с соросами.
показати весь коментар
28.02.2025 22:41 Відповісти
та хто після такого з вами захоче вести справи? Стоп! є один кандідат.. пуйло.
показати весь коментар
28.02.2025 22:49 Відповісти
Хоспадє, які ж ви тупорилі, пташенята гнізда Голобородькиного...
показати весь коментар
28.02.2025 23:34 Відповісти
ну то давайте, купка дебілів - поодягайте ще більші червоні кепочки з написом "трамп найрозумніший у всесвіті"... то питання вже буде стояти а кому взагалі потрібні з США якімись їх "угодами"
показати весь коментар
28.02.2025 23:07 Відповісти
Боже скільки галасу, якщо вже пішла п'янка за ресурси і думка людей не рахується, то продавайте Китаю, тоді і штати обісруться і рашка і гарантії безпеки будуть 🤷
показати весь коментар
28.02.2025 23:08 Відповісти
Ще одне безхребетне лайно вилізло. Ти у себе в країні розпоряджайся кого міняти, а кого залишити. Це якраз завдяки таким як ти цей рудий дегенерат і прийшов до влади у "найдемократичнішій країні світу"...
показати весь коментар
28.02.2025 23:09 Відповісти
Ви своїй іржавій х.йні спочатку намордник надіньте ( а заодно і тому совкодрочеру - венсу , який і розпочав перепалку ) , а потім будете вказувати іншим .
Фу , в яке ж лайно перетворилися колись грізні і непримиренні до рашки республіканці .!! Жах .!
показати весь коментар
28.02.2025 23:13 Відповісти
як жеж задовбали ті америкоси з обдовбаними очима підіть протверезійте алкашня нарколиги
показати весь коментар
28.02.2025 23:17 Відповісти
Самі відправимо, коли треба буде. Ведуть себе, як бариги - пресанули, не вийшло, тепер ображені тупають ніжками і вимагають відставки. Рудий барига не нацист, він приклад визначення фашист.
показати весь коментар
28.02.2025 23:43 Відповісти
Ліндсі Грем - видатний політичний плазун, зі старої шкіри в нову на раз два.
показати весь коментар
28.02.2025 23:54 Відповісти
І ти, Брут...
показати весь коментар
01.03.2025 00:02 Відповісти
Дипломатія показує, що президент не виконав своїх прямих обов'язків. Міжнародні відносини, робота на безпеку і процвітання країни.
Його непрофесійність коштувала нам багато років зусиль інших діячів. І все на смітник.
Це привід для зміни за не проф пригодністю.
показати весь коментар
01.03.2025 00:56 Відповісти
Очевидно, что ТрамПодонок заслуживает одного - свинцового импичмента