11336 відвідувачів онлайн

Путін пошкодує, якщо спробує "грати" з Трампом, - сенатор Грем

Ліндсі Грем

Сенатор Ліндсі Грем заявив, що президент США Дональд Трамп єдиний хто може посадити кремлівського диктатора Володимира Путіна за стіл переговорів.

Про це він сказав CBS News, передає Цензор.НЕТ.

На запитання журналісти про те чи підпише Трамп пропонований Гремом закон щодо санкцій проти РФ, адже президент ще не застосував серйозних санкцій до цієї країни, сенатор відповів, що, ймовірно, Трамп чекає на результати обговорень, які проводить спецпосланець президента США Стів Віткофф.

"Трамп збирається поговорити з Путіним цього тижня. Ви не можете розв'язати проблему, поки не поговорите з людиною, яка її створює. А проблема - це Путін. Він є хижаком щодо України та в цілому щодо регіону", - сказав Грем.

Водночас сенатор висловив сподівання, що Трамп зможе переконати Путіна сісти за стіл переговорів.

"Сподіваюся, що президент Трамп зможе переконати Путіна сісти за стіл переговорів, щоб оголосити перемир'я і знайти рішення, яке буде вигідне для обох країн, щоб зупинити вбивства. Ви ніколи не дізнаєтеся, поки не спробуєте. І є лише одна людина на планеті, здатна на це, і це президент Трамп. Якщо Путін грає з Трампом, він про це пошкодує", - підкреслив Грем.

Раніше повідомлялося, що розмова президента Сполучених Штатів Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна може відбутися наступного тижня.

Нагадаємо, американський президент у своїй соцмережі заявив, що американська сторона мала "дуже хороші й продуктивні дискусії" з Володимиром Путіним.

Як відомо, напередодні у Москві перебував спецпосланець Трампа Стів Віткофф.

Топ коментарі
+14
Нащо йому "грати"? Він його трахає!! Во всі отвори!!
показати весь коментар
16.03.2025 19:58 Відповісти
+14
Путін не пробує, путін вже давно грає трампа.
показати весь коментар
16.03.2025 19:59 Відповісти
+11
Це путлєр грається з Трампом в кішки - мишки - Грем
показати весь коментар
16.03.2025 19:59 Відповісти

Завантаження...