9002 відвідувача онлайн

Зустріч між США і РФ в Саудівській Аравії пройде не на рівні вищого керівництва, - Держдеп

Перемовини США та Росії у Саудівській Аравії: Держдеп розповів деталі

Американські та російські посадовці зустрінуться для переговорів в Саудівській Аравії найближчими днями. Але на ній не буде вищого керівництва двох країн.

Про це повідомила речниця Державного департаменту США Теммі Брюс, інформує Цензор.НЕТ.

У неї запитали, хто братиме участь у переговорах з російськими чиновниками.

"Це будуть високопоставлені співробітники. Це все, що я можу сказати. Тобто це не буде вище керівництво, а старші співробітники, які займуться технічними аспектами. І, звичайно, важливий термін проведення. Це відбудеться найближчими днями... Думаю, ми скоро побачимо якісь результати", - відповіла вона.

Брюс уточнила, що формат зустрічі все ще обговорюється.

Очікується, що під час неї буде технічно опрацьовано й оформлено домовленості, яких було досягнуто під час переговорів президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна.

Нагадаємо, раніше радник президента США з національної безпеки Майкл Волц повідомив, що 19 березня провів розмову з помічником президента Росії Юрієм Ушаковим щодо можливих кроків для припинення війни в Україні.

Також Волц анонсував 19 березня перемовини з представниками України та РФ щодо припинення вогню.

Завантаження...