США готові взяти на себе управління українськими АЕС, - міністр енергетики Райт

Вашингтон готовий взяти на себе управління українськими АЕС, щоб завершити війну Росії проти України.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це в ефірі телеканалу Fox News заявив Міністр енергетики США Кріс Райт.
Відповідаючи на питання про можливу участь США в управлінні українською атомною енергетикою для завершення війни, Райт заявив, що "немає проблем, ми можемо це зробити".
"Я не думаю, що це потребує присутності на місцях, але я залишу зовнішню політику президенту Трампу і держсекретарю Рубіо. Я знаю, що вони працюють не покладаючи рук", – сказав Райт.
Нагадаємо, Трамп під час розмови з президентом України Володимиром Зеленським запропонував передати в американське управління українські атомні електростанції.
Топ коментарі
+56 Ан Мур
показати весь коментар
20.03.2025 07:48 Відповісти Посилання +39 Oleksiy Tym
показати весь коментар
20.03.2025 07:48 Відповісти Посилання +33 Парадокс 18
показати весь коментар
20.03.2025 07:48 Відповісти Посилання