9250 відвідувачів онлайн

США готові взяти на себе управління українськими АЕС, - міністр енергетики Райт

Управління українськими АЕС

Вашингтон готовий взяти на себе управління українськими АЕС, щоб завершити війну Росії проти України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це в ефірі  телеканалу Fox News заявив Міністр енергетики США Кріс Райт.

Відповідаючи на питання про можливу участь США в управлінні українською атомною енергетикою для завершення війни, Райт заявив, що "немає проблем, ми можемо це зробити".

"Я не думаю, що це потребує присутності на місцях, але я залишу зовнішню політику президенту Трампу і держсекретарю Рубіо. Я знаю, що вони працюють не покладаючи рук", – сказав Райт.

Нагадаємо, Трамп під час розмови з президентом України Володимиром Зеленським запропонував передати в американське управління українські атомні електростанції.

Топ коментарі
+56
Для початку візьміть ЗАЕС, придурки
показати весь коментар
20.03.2025 07:48 Відповісти
+39
давайте почнем з Запорізької, а там побачимо як піде
показати весь коментар
20.03.2025 07:48 Відповісти
+33
Шахтами на Донбасі він не хоче поуправляти.
показати весь коментар
20.03.2025 07:48 Відповісти

Завантаження...