9002 відвідувача онлайн

Дуже хотів би, щоб Трамп відвідав Україну та поспілкувався з людьми на вулиці, - Зеленський

Зеленський хоче, щоб Трамп приїхав до України

Президент Володимир Зеленський висловив бажання, щоб лідер США Дональд Трамп приїхав до України.

Про це глава держави заявив під час онлайн-спілкування із журналістами, інформує Цензор.НЕТ.

"Ще коли були вибори, я дуже хотів, щоб президент Трамп зі своєю командою, або з ким йому потрібно, приїхав до України. Я думаю, що це дуже важливо - побачити наші міста, як вони люди борються, як люди живуть, як волонтери збирають і як молоді люди захищають країну, а студенти ввечері відпочивають. Тобто життя в Україні різне. Я хотів би, щоб він побачив, що наша країна дихає і серце на сході Європи б'ється", - зазначив він.

"Спілкування із військовими, думаю, допомогло б президенту Трампу. Спілкування з людьми на вулиці, їх ставлення до Путіна, до русскіх. І чи можливо це пробачити за 50-100 років. Я хотів би про все це йому не говорити, а щоб він все це побачив. Сам відчув. І сам зробив висновки, як досвідчена людина. Ось моє бажання. Тому я так пропонував", - додав глава держави.

Топ коментарі
+46
Сам коли спілкувався з людьми на вулиці??
показати весь коментар
20.03.2025 11:57 Відповісти
+30
Дізнаєшся про себе багато цікавого.
показати весь коментар
20.03.2025 11:58 Відповісти
+23
поспілкувався на вулиці замисть тебе....зелене трусло...
показати весь коментар
20.03.2025 11:58 Відповісти

Завантаження...