Подробиці справи про хабар у $358 тис.: працівник СБУ шантажував прикордонника компроматом

Працівник СБУ шантажував прикордонника та вимагав у нього хабар.
Про це повідомив журналіст Олег Новіков, інформує Цензор.НЕТ.
Йдеться про начальника відділу прикордонної служби "Соломоново" Чопського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби Олександра Марущака.
Його підозрюють у наданні неправомірної вигоди старшому оперуповноваженому в особливо важливих справах головного відділу захисту національної державності Управління СБУ у Вінницькій області через посередника Сергія Панькуша.
"СБУшник нібито зафіксував протиправну діяльність Марущака і тому шантажував, вимагаючи кошти. Справу розпочали ще на початку 2024 року і проводили слідство аби дізнатися, кому саме належить криптогаманець, на який переводив гроші посередник Панькуш від прикордонника Марущака. У період з 5 січня по 27 квітня 2024 року Панькуш отримав неправомірну вигоду у загальному розмірі 358 000 доларів у криптовалюті, яку потім відправляв працівнику СБУ", - йдеться в повідомленні.
Панькуш пішов на угоду і викрив СБУшника.
"Посереднику призначили 8 років умовно, 3 роки випробування. Він зобов'язався надавати викривальні покази і перерахує 2 млн грн на потреби ЗСУ", - додав журналіст.
Раніше повідомлялось, що НАБУ викрило прикордонника, який дав $355 тис. хабаря у криптовалюті правоохоронцю.

традиційно, чи у неприродний спосіб?