9535 відвідувачів онлайн

Введення миротворців в Україну можливе після припинення вогню. Сценарій чітко узгодять найближчими тижнями, - міністр оборони Нідерландів Брекельманс

миротворці

Питання щодо розміщення європейського контингенту в Україні ще обговорюється. Реалізація ідеї можлива тільки після досягнення режиму припинення вогню.

Про це міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс сказав у інтерв’ю Радіо Свобода, інформує Цензор.НЕТ.

"Ідея полягає в тому, щоб місія могла розпочатися після припинення вогню або після мирної угоди", - сказав міністр.

За словами Брекельманса, нині країни-учасниці обговорюють різні сценарії запуску такої місії. Водночас він наголосив, що деталі ще не узгоджені, а остаточне рішення буде ухвалене з урахуванням розвитку ситуації.

"Ми не знаємо, як пройдуть переговори: чи буде спочатку припинення вогню, а потім мирна угода, чи вони будуть одночасно. Це все невідомо. Ми маємо думати про різні сценарії", - пояснив міністр.

За його словами, ці моменти планують "чітко узгодити" найближчими тижнями.

Брекельманс додав, що триває інтенсивна підготовча робота.

"Терміновість пов’язана з тим, що ніхто не знає, як підуть мирні переговори: вони можуть тривати довго, а можуть раптово принести прорив. І тоді ми повинні бути готові, щоб Європа відіграла свою роль", - сказав міністр.

Нагадаємо, що 4 квітня у Києві відбулися зустрічі представників Франції, Великої Британії та Україн щодо розміщення військового контингенту. Президент Володимир Зеленський заявив, що консультації ще триватимуть.

Топ коментарі
+6
читаю та посміхаюсь.
не більше не менше.
показати весь коментар
12.04.2025 09:45 Відповісти
+6
Цирк на дроті. А нахера вони потрібні після припинення вогню? А коли вогонь знову почнеться вони стануть на лижі як в Лівії чи в Косово? Може вже хватить цю тему з миротворцями мусолити, чи ще хтось не зрозумів що миротворців хочуть ввести тільки щоб контролювати Україну а не стримувати Сосію. Згадайте сліпе ОБСЕ яке закривало очі на рашистські обстріли і перевіряло тільки українські склади з технікою щоб бува не передислокувалася без відома рашистів в інше місце
показати весь коментар
12.04.2025 10:01 Відповісти
+4
Тоді ніякого припинення вогню НЕ буде.

ці "миротворці" буйлу НЕ потрібні

Треба вводити союзний контингент країн НАТО.
Ось це буйло зрозуміє
показати весь коментар
12.04.2025 09:52 Відповісти

Завантаження...