3727 відвідувачів онлайн

Союзники США по НАТО мають вирішити, на чиєму вони боці, - Вітакер

Вітакер каже, що НАТО варто визначитись, на чиємо воно боці

Посол США при НАТО Метью Віттакер вважає, що союзникам по Альянсу варто визначитися, на чиєму вони боці.

Про це він заявив в інтерв'ю Newsmax, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Так, інтерв'юерка нагадала, що прем'єр Великої Британії Стармер планує провести міжнародну дипломатичну конференцію для пошуку способів розблокування Ормузької протоки.

Вітакер зазначив, що наразі час для реальних дій.

"Настав час для фрегатів у Ормузькій протоці. І зрештою, як ви знаєте, європейці за останній місяць опублікували багато заяв. Деякі з них суперечать американським інтересам, а деякі частково їх підтримують", - сказав дипломат.

На думку посла США при НАТО, союзники мають вирішити, чи підтримують вони Штати.

"Зараз настав час вирішити, на чиєму боці ви хочете бути. Ви на боці Сполучених Штатів Америки? Ви є ключовим союзником Сполучених Штатів Америки? Або ви, знаєте, рухаєтеся в якомусь іншому напрямку? Сполученим Штатам потрібні чіткі ознаки морального духу, це не тільки слова, а й можливості та дії, бо саме це має значення", - пояснив він.

Що передувало?

Топ коментарі
+30
ТОБТО

- ви зняли з РФ санкції
- ви наклали на ВСЮ Европу тарифи але не на РФ
- ви обмежуєте товари з Европи при тому спокійно закупляєте з РФ
- блокуєте допомогу а ваш презик ще і каже що ВКРАДЕ гроші Европі які уже виділили на зброю і зброї просто не дасть( але грошики забере)

і потім щось триндите блін. Може подивісться в зеркало і зрозумійте хто вам тут в штани наклав?
показати весь коментар
02.04.2026 13:02 Відповісти
+24
От же моральні уроди-схоже що ви вже давно визначились що ви на боці путіна
показати весь коментар
02.04.2026 13:04 Відповісти
+16
>> ... мають вирішити, на чиємо вони боці

Самі США, взагалі-то, теж.
показати весь коментар
02.04.2026 13:01 Відповісти

Завантаження...