14258 відвідувачів онлайн

Після завершення операції в Ірані США переглянуть відносини з НАТО, - Рубіо

Рубіо зробив заяву про відносини США та НАТО

Держсекретар США Марко Рубіо заявив, що Штати після завершення операції в Ірані переглянуть відносини із НАТО.

Про це він заявив в ефірі Fox News, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Якщо зараз ми дійшли до точки, коли членство в Альянсі НАТО означає, що ми не можемо використовувати ці бази - що, по суті, ми більше не можемо використовувати їх для захисту інтересів Америки - тоді НАТО перетворюється на дорогу з одностороннім рухом.

Тоді НАТО - це просто перебування наших військ у Європі для захисту Європи, але коли нам потрібна їхня допомога... не їхня пряма допомога, ми не просимо їх завдавати авіаударів... але коли нам потрібно, щоб вони дозволили нам використовувати наші військові бази, а їхня відповідь - "ні", тоді виникає питання: чому ми в НАТО?" - зазначив Рубіо.

Держсекретар США ставить питання: навіщо утримуємо всі ці американські сили в регіоні, якщо в скрутну хвилину нам не дозволять використовувати ці бази?

"Тому я вважаю, що, без сумніву, після завершення цього конфлікту (операції в Ірані. - Ред.) нам доведеться переглянути ці відносини. Нам доведеться переглянути цінність НАТО та цього Альянсу для нашої країни. Зрештою, це рішення за президентом", - підсумував він.

Топ коментарі
+16
Краснов виконує свою роль
показати весь коментар
01.04.2026 09:46 Відповісти
+14
А на якій підставі? Ваша з Трампом войнушка з Іраном узгоджувалась в рамках блока НАТО до початку цього цірку?
показати весь коментар
01.04.2026 09:48 Відповісти
+11
ТА ТИ ШО.....ото АЖ СТРАШНО)))

Всі уже і так зрозуміли що в разі чого США Европу здасть тому найшли чим лякати
показати весь коментар
01.04.2026 09:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ці слабкодухі європейці ше приповзуть до мене на колінах - Трамп
показати весь коментар
01.04.2026 09:40 Відповісти
Рубіо такий же дурачок, як і Трамп. Не бути йому президентом США, казус Трампа не пустить його на цю посаду. Трамп- це шлагбаум, який закрив респам шлях до наступного президентства.
показати весь коментар
01.04.2026 10:03 Відповісти
Цей кубинець - нікчема, немає в ньому навіть натяку на особистість. Дрібний політичний флюгер та кон'юнктурщик. На фоні Трамп та Венса він інколи виглядає більш притомним лише тому, що частіше мовчить.
показати весь коментар
01.04.2026 10:09 Відповісти
Трамп вже заробив для газонафтодобувних компаній США 60 млрд доларів завдяки блокування Ормузької протоки і підвищення ціни на газ і нафту. То хто дурень?
показати весь коментар
01.04.2026 10:27 Відповісти
По вашій логіці рашисти розумні молодці, вони скрізь організовували войнушкі, де треба було завадити конкурентам в торгівлі вуглеводнями, кругом розчищали собі "поляну" війнами, терором та іншими підлостями.
показати весь коментар
01.04.2026 11:31 Відповісти
Я тебя породил, я тебя и убью!(с)
показати весь коментар
01.04.2026 09:41 Відповісти
Маєте на увазі, що європейці тепер жалкують, що відкрили свого часу Америку?
показати весь коментар
01.04.2026 10:03 Відповісти
а що вам заважає зробити це прямо зараз, якщо ніхто вам більше не потрібен?...
показати весь коментар
01.04.2026 09:43 Відповісти
Фінансова вигода заважає зараз США розблокувати Ормузьку протоку. Якщо країни ЄС, Китай, арабські та інші країни несуть збитки від блокування протоки то нафтогазодобувні компанії США навпаки вже заробили додатково 60 млрд доларів на продажі нафти та газу
показати весь коментар
01.04.2026 10:52 Відповісти
ТА ТИ ШО.....ото АЖ СТРАШНО)))

Всі уже і так зрозуміли що в разі чого США Европу здасть тому найшли чим лякати
показати весь коментар
01.04.2026 09:46 Відповісти
Краснов виконує свою роль
показати весь коментар
01.04.2026 09:46 Відповісти
Ну все, повна дупа. Черчіль в гробу перевертається, адже він майже тиждень жив в Білому домі вмовляючи Рузвельта про другий фронт.

Дебіли, просто дебіли. Евродебіли.
показати весь коментар
01.04.2026 09:47 Відповісти
А на якій підставі? Ваша з Трампом войнушка з Іраном узгоджувалась в рамках блока НАТО до початку цього цірку?
показати весь коментар
01.04.2026 09:48 Відповісти
На підставі прямого прохання про допомогу.
показати весь коментар
01.04.2026 10:05 Відповісти
Нато це ОБОРОННИЙ СОЮЗ! не атакуючий. якби на США напали то тоді би можна було задіяти 5 статтю про колективну оборону. Але коли США в односторонньому порядку нападають на іншу, суверенну, країну, без узгоджень з іншими членами альянсу. Нема чого тоді коситись що вони проти війни з Іраном. Ніхто не хоче ракету по Берліну чи Парижу тому що тампон вирішив зробити "сюрприз".
показати весь коментар
01.04.2026 10:08 Відповісти
Це вербальне фіглярство. Раніше це не заважало. Це по перше.

По друге, кращий захист це напад. Іран це серйозна загроза.
показати весь коментар
01.04.2026 10:33 Відповісти
"Нато це ОБОРОННИЙ СОЮЗ " ! Оце перше юридичне аргументоване пояснення , ви просто супер !...
показати весь коментар
01.04.2026 10:34 Відповісти
П'ята стаття вже була задіяна і країни НАТО брали участь в афганській війні. Це єдиний випадок в історії НАТО коли була задіяна п'ята стаття. В 2001 році напала виключно на США атакувавши дві вежі літаками в Нью-йорку
показати весь коментар
01.04.2026 10:49 Відповісти
І бази свої трампони евакуювали у Європу, не в США, це таке брудне залякування, через Конгрес не пройде.
показати весь коментар
01.04.2026 11:44 Відповісти
Навіщо допомога тому, хто "переміг" ще три тижні тому?
показати весь коментар
01.04.2026 10:11 Відповісти
Не переміг, але ніякого провалу не було
показати весь коментар
01.04.2026 10:31 Відповісти
То згідно якой статті Устава НАТО було це прохання від США про допомогу країн блоку НАТО?
показати весь коментар
01.04.2026 10:45 Відповісти
Тоб то, конкретной відповіді немаєтє. Тому навішо оці всі ваши висери?
показати весь коментар
01.04.2026 11:35 Відповісти
Згідно якой статті Устава НАТО було це прохання від США?
показати весь коментар
01.04.2026 10:19 Відповісти
"На підставі прямого прохання про допомогу"

если всё так просто, то страны одкб должны сейчас воевать на стороне пуйла. договор существует для того, чтобы его выполнять, а не трактовать так , как кому вздумается, иначе договор и нахрен не нужен
показати весь коментар
01.04.2026 11:02 Відповісти
Але він повинен був зробити все по закону: узгодити з конгресом, з союзниками по НАТО, зпланувати враховуючи різні можливі ситуації і тп. І тоді вже мав би право виставляти претензії. А воно хотіло покрасуватись, розправило пірʼя, розкукурікалось, а як обісралось то всі йому винуваті тепер. Півень крашений.
показати весь коментар
01.04.2026 11:09 Відповісти
Це вже нюанси. Як що той хто називає себе "союзником" відмовляє у допомозі в скрутний час, то це не союзник.
показати весь коментар
01.04.2026 11:49 Відповісти
А,чому ж Рудий не звернувся до Нато,коли поліз в іран і получив в писок із жидовньою разом,винувата Європа.
показати весь коментар
01.04.2026 09:48 Відповісти
А Вам до вподоби аятолли?
показати весь коментар
01.04.2026 11:22 Відповісти
Ухвалюйте рішення про операцію на рівні НАТО, та використовуйте собі. Але ні, "сам п'ю, сам гуляю, сам стелюся, сам лягаю". Які тоді претензії
показати весь коментар
01.04.2026 09:48 Відповісти
Рубіо а ти цей геніальний план розказав фірмам Боінг, Локхід Мартін, Райтеон? Що вони відповіли? Зозуля ще не кукурікає один раз?
показати весь коментар
01.04.2026 09:49 Відповісти
Задача пуйла виконується, нема НАТО я переміг ....
показати весь коментар
01.04.2026 09:50 Відповісти
Рудого блазня Трампидла ще можна зрозуміти. Старий пирдун, хворіє деменціею, боїться свого хозяїна *****, не памятає свої вчорашні висери... Що з літ то й з розуму, що тут скажешь, ніхто не знае, яким буде в 80 років, якщо доживе. Але-ж Рубіо молодий політик, як він може нести таку муйню?
показати весь коментар
01.04.2026 09:51 Відповісти
Я покладаюся на face-control. А Рубіо якраз має мармизу, не спотворену знаком інтелекту.
показати весь коментар
01.04.2026 10:14 Відповісти
"Кто дефачка кормит - тот ея и танцуит...".
показати весь коментар
01.04.2026 11:06 Відповісти
А може все іде по плану пу.
показати весь коментар
01.04.2026 09:52 Відповісти
іди...на... танго... Ви ***..і епштейнівські зрадили перші НАТО, коли в пляс пішли з курвославними кцп-и, катами-різниками, послідовниками Гітлера-сталіна.. А це просто повід як НАТО прикінчити, а не Епічна Лють.. Епічний пук це ..по кремлівсько-ткльавівському сценарію
показати весь коментар
01.04.2026 09:52 Відповісти
То все - хєрня.
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3800359-kongres-zaboroniv-budakomu-prezidentu-ssa-ogolosuvati-pro-vihid-kraini-z-nato.html Конгрес заборонив будь-якому президенту США оголошувати про вихід країни з НАТО
показати весь коментар
01.04.2026 09:53 Відповісти
Скоріше за все він не вийде, але мінімізує все контакти, типи ми не вийшли, але і ми не звами.
показати весь коментар
01.04.2026 10:09 Відповісти
Ініціаторами законодавчої норми виступили представники обох партій у Сенаті - демократ Тім Кейн і республіканець Марко Рубіо. Законопроєкт NDAA, до тексту якого була додана ця ініціатива, ухвалений обома палатами в середу-четвер і тепер очікує затвердження президентом США.
Если траМпон не подтвердит эту норму (а он НЕ подтвердит однозначно ), то этот законопроект от конгресса - очередной пук …🤪
показати весь коментар
01.04.2026 11:34 Відповісти
Штати як країна досягла свого піку і тепер неухильно сповзає вниз.Процес закономірний і невідворотній,повторювався безліч разів в історіі людства.Ніхто не може вічно перебувати на вершині.Тому іншим країнам треба то врахувати,або самим залазити на вершину,або чіплятись за штани того,хто вже туди залазить...
показати весь коментар
01.04.2026 09:54 Відповісти
Типова ватня маячня, але ні до якого піку США ще навіть не наблизилися.
показати весь коментар
01.04.2026 10:07 Відповісти
Ще до фіаско США в Ірані, Трамп заявив що нікого не збирається захищати в Європі, хотів Гренландію, Канаду.
Як казав один український президент: "маємо, те що маємо"
показати весь коментар
01.04.2026 09:54 Відповісти
Так нема ніякого фіаско в Ірані. В тому то і справа що нема.
показати весь коментар
01.04.2026 10:11 Відповісти
А що є?
показати весь коментар
01.04.2026 10:15 Відповісти
"ми більше не можемо використовувати їх для захисту інтересі Америки"

Не пам'ятаю щось в уставі НАТО статті про захист інтересів Америки.
показати весь коментар
01.04.2026 10:00 Відповісти
Так её там и нет. Как таковые действия Америки в Иране не имеют ничего общего с НАТО. И власти Америки воняют именно из-за того, что все им на это указывают.
показати весь коментар
01.04.2026 10:24 Відповісти
Кончене трамбло спочатку всіх обізаав, принизив, пригрозив, а потім коли обісрався згадав про НАТО. Тільки забув, що це оборонний блок... На США ніхто не нападав.
показати весь коментар
01.04.2026 10:02 Відповісти
Ну що, то може прийшов час змінити оцей кульгавий на обидві ноги недовоєнний союз на новий? Так, можливо без США (поки не піде трумп з його сворою шавок), але і без Угорщини та Словаччини. Зате з Канадою, Австралією та УКРАЇНОЮ!!!
показати весь коментар
01.04.2026 10:02 Відповісти
Єдина країна яка має близький до росії ядерний потенціал це США. Без США цей оборонний союз мабуть програє навіть китаю по ядерній силі.
показати весь коментар
01.04.2026 10:10 Відповісти
Україні потрібна ядерна зброя.
показати весь коментар
01.04.2026 10:03 Відповісти
Пан не втомився з гілки на гілку стрибати з цією невимовно красивою утопічною ідеєю?
показати весь коментар
01.04.2026 10:15 Відповісти
Пан стрибає вже давно, він невтомний спортсмен в цій темі
показати весь коментар
01.04.2026 10:55 Відповісти
Бог також перегляне Свої відносини з США! Так Християнство , як американські євангелісти, ще ніхто не перекручував! Зображати в казармах армії США Ісуса Христа з мінометом, - це дуже велика образа!
показати весь коментар
01.04.2026 10:03 Відповісти
ахах, залишилось тільки дочекатися "завершення операції в Ірані"... але ж рудий пердун вже кілька разів переміг
показати весь коментар
01.04.2026 10:04 Відповісти
Цікавий той Рубійо: запиту до НАТО від США про допомогу не було, нараду на США не було, то з якого переляку НАТО мало втрцчатися у "блискучу і потужну операцію" США на Близькому Сході? 🤔 Це якби хлопака пішов на гульки у сусіднє село, не запросивши друзів, відгріб від тамтешніх хлопак звіжди і кричав на весь район, що його друзі йому не допомогли. 😊
Те, що Трамп не читав Статуту НАТО, зрозуміло - він ідіот. Але те, що цього Статуту не читав ніби розумний Рубійо - щонайменше дивно.
Одне можна сказати рапевне - якщо США зараз перегляне відносини з НАТО, то наступний перегляд відбудеться рівно за три роки, коли адміністрація рудого ідіота - ця шобла некомпетентних і лукавих жополизів покине Білий дім.
показати весь коментар
01.04.2026 10:09 Відповісти
Коли людина виконує роль підлабузника трампа, вона не може мати власної думки. Якщо трмп сказав що нато повинно, то рубіо це повторить.
показати весь коментар
01.04.2026 10:12 Відповісти
....напали, без обговорень з країнами НАТО, на Іран і тепер ще звинувачують в чомусь їх, рамси зовсім сплутали!!!
показати весь коментар
01.04.2026 10:11 Відповісти
мдє, якісь неадекватні циркачі-трюкачі в цій адміністрації... влаштовують якусь "ярость епштейна" - прибивають тих бородачів в чолмах і кажуть давайте робіть щось теж - ми там всіх перемогли а ви контингент відправляйте - це ваші проблеми
показати весь коментар
01.04.2026 10:13 Відповісти
Спочатку займаються булінгом члена НАТО, а потім це ж НАТО просять допомогти.
показати весь коментар
01.04.2026 10:14 Відповісти
США поволі скотяться до рівня Аргентини у геополітичному аспекті. Там де вони і були до другої світової.
показати весь коментар
01.04.2026 10:14 Відповісти
Після завершення війни в Ірані у Трампа залишиться півроку на його божевільні активності.
показати весь коментар
01.04.2026 10:17 Відповісти
Їм ще ту війну закінчити треба. Там вхід доллар- вихід тисяча. З таким президентом Америці там гімно місити не один рік. До того часу, дай боже, НАТО оживе.
показати весь коментар
01.04.2026 10:22 Відповісти
Трамп навмисно розпочав війну з Іраном щоб блокувати конкурентів продажу нафти і газу з арабських країн та підвищити ціну на газ і нафту яку США експортує. Керівники європейських країн, арабські країни та інші країни які постраждали від блокування Ормузької протоки показують свою недалекоглядність та боягутство, бо вони звикли нічого не робити але лише визказувати свою глибоку занепокоєність.
показати весь коментар
01.04.2026 10:23 Відповісти
Звичайно переглянуть. Зрозуміли, що якраз НАТО є їх партнерами, а не росія і Ізраїль і до них потрібно відноситися з повагою. Якщо хтось думає, що Трамп і його команда вийдуть з НАТО, то сильно помиляються, бо ці питання вирішують компетентні органи - Сенат і Конгрес.
показати весь коментар
01.04.2026 10:30 Відповісти
Якщо виживуть. ))
показати весь коментар
01.04.2026 10:32 Відповісти
НАТО - оборонний союз.
показати весь коментар
01.04.2026 10:32 Відповісти
ну дятел. Коли РБ дала свою тереторiю для вторгнення, то це нашi друзi? У США логiка вiдсутня. За зняття санкцiй, то взагалi окрема розмова.
показати весь коментар
01.04.2026 10:42 Відповісти
Боюся що наступному президенту доведеться добряче таки вилизати європейські дупи.
показати весь коментар
01.04.2026 10:42 Відповісти
НАТО це альянс захисту
Тремп всі вуха прожужав що не бути нікого захищати. Тепер у нього претензії
показати весь коментар
01.04.2026 10:46 Відповісти
Америка тепер на побігеньках у рашки, бо руде чмо на кремлівському крючку сидить намертво і чхає на інтереси держави заради своєї смердючої шкурки.
Американські дебіли, що ви собі вибрали? Це ж якийсь unbelievable сюр!
показати весь коментар
01.04.2026 10:47 Відповісти
А може навпаки, НАТО перегляне відносини з Америкою.
показати весь коментар
01.04.2026 10:48 Відповісти
Рубіо промовчав, що перед нападом на Іран, був створений новий союз США-Ізраїль під умовною назвою "Тупий і хитрий" !
показати весь коментар
01.04.2026 10:50 Відповісти
наступним президентам прийдеться довго відбудовувати те що поламав рудий пройдисвіт
показати весь коментар
01.04.2026 10:55 Відповісти
То що будуть перегляд, це було очевидно. Як мінімум при правлінні Трампа, а там і інші хто прийде це все залишать. Насправді безпекою Европи повинна була займатися Европа вже кілька десятиліть потому в свої найкращі і жирні часи. Але всім було комфортно як є. А зараз у період кризи, займатися ще безпекою це явно підкосить всю Европу. Але якось воно буде-тим більш що є Україна котра тягне за багатьох.
показати весь коментар
01.04.2026 10:56 Відповісти
Відразу зрозуміло що трампонутий це ху...ло N 2, той теж всіх союзників кидає, коли йому вигідно
показати весь коментар
01.04.2026 10:57 Відповісти
Під яку статтю НАТО підпадає напад на іншу країну рудим дебілом разом з країною яка в НАТО не входить, Ізраіль називається.
показати весь коментар
01.04.2026 11:01 Відповісти
Цей напад підпадає під статтю Міжнародного кримінального суду !
показати весь коментар
01.04.2026 11:07 Відповісти
100%
показати весь коментар
01.04.2026 11:27 Відповісти
Сначало нахамили и угрожали всем союзникам, объявили своими лучшими друзьями путина, пухлика из северной Кореи, орбана ..... Вели себя как дебилы, а теперь хотите поддержки?
показати весь коментар
01.04.2026 11:11 Відповісти
Так вроді ще до війни в ірані Тромб переглянув відносини з НАТО. І викотив, що НАТО це вороги а Сосія, північна корея, Китай і Бульборашка це ліпші друзі. А тепер воно хоче щоб ті кого Тромб змішував з гівном допомагали йому в війні яку він сам почав
показати весь коментар
01.04.2026 11:12 Відповісти
НАТО без США це нуль без палочки, як би багатьом тут не подобалось
показати весь коментар
01.04.2026 11:14 Відповісти
Трампидлу потрібна нова "двіжуха", так як з Іраном він вже перегорів.
" ... прессекретарка Білого дому Керолайн Левітт повідомила, що в середу о 21:00 за вашингтонським часом (4 ранку за Києвом) президент США виступить із зверненням до нації з "важливими оновленнями щодо Ірану".

"Ми дуже скоро підемо", - заявив Трамп журналістам у вівторок. За його словами, це може статися "протягом двох тижнів, можливо, двох тижнів, можливо, трьох".

На запитання, чи є успішна дипломатія необхідною умовою для завершення США операції "Епічна лють", Трамп відповів заперечно.

"Ірану не потрібно укладати угоду, ні, - сказав він. - Ні, їм не потрібно укладати угоду зі мною".

За словами Трампа, Сполучені Штати досягли цілей, поставлених перед початком авіаударів по Ірану наприкінці лютого - обмеження здатності Ірану отримати ядерну зброю, і тепер США "завершують роботу". Він також сказав, що іранська влада "благає про угоду".
показати весь коментар
01.04.2026 11:16 Відповісти
Второй краснов или ......... Слава Украине! Все будет Украина!
показати весь коментар
01.04.2026 11:25 Відповісти
США зараз кинули не тільки Україну, а й своїх союзників по НАТО. Рижа ****** розпочала війну з Іраном, навіть не подумавши ні з ким з НАТО це обговорювати. Типу «нам ніхто не потрібен, ми самі все зробимо, ми ж непабедіми». А коли рижа х*йня обісралася і пішло все по п*зді - відразу почалося верещання: «де всі наші союзники?! Чому ніхто не допомагає?!»
А якби хтось і допоміг - той самий Рижий пітух потім би їх же й облив лайном: «Мені ваша допомога взагалі не потрібна була, я і сам би впорався».
Візьміть навіть Україну. Ми зараз у війні на виживання: кожного дня під обстрілами сотень шахедів і ракет, люди гинуть, енергетика в руїнах, а ми все одно знайшли можливість відправити своїх дронарів на допомогу американцям. Наші хлопці вже збивають іранські дрони над їхніми базами. І що ми отримали у відповідь? Чергову порцію образ і принижень від цього рижого чорта: «Нам від вас нічого не потрібно», «ви нам нічого не винні» і все в такому дусі.
Так після всього цього який чорт повинен НАТО допомагати цьому рижому чорту?
Він сам проголосив, що йому ніхто не потрібен. Ну то й нехай тепер сам і розгрібає. Союзники - це не одноразові серветки, якими користуються, коли зручно, а потім викидають і ще й обливають брудом. Якщо ти зневажаєш тих, хто реально підставляє плече під час твоєї авантюри - то не дивуйся, коли наступного разу плеча не знайдеш.
Хто сіє зневагу до союзників - той жне самотність у скрутну хвилину.
показати весь коментар
01.04.2026 11:40 Відповісти
за текстом він (рубіо) правий в тому шо якого фіга утримувати бази якими не можна користуватись для власних цілей в бомбардуваннях персів...

от за суттю є питання... бази то будувались для підтримки миру і безпеки в регіоні, а не аеродроми підскоку на випадок якшо народ вибере в прези якогось дурачка з манічкою величі і бажанням кудись уї..ать ракетами бо нафта, ой, "демократія" звісно ж.
показати весь коментар
01.04.2026 11:50 Відповісти