3727 відвідувачів онлайн

РФ вдарила балістикою по підприємству в Чернігові: загинуло двоє людей, троє дістали травми (оновлено)

РФ вдарила по Чернігову балістикою 2 квітня: що відомо?

Російські окупанти атакували Чернігів балістичною ракетою.

Про це повідомив глава МВА Дмитро Брижинський, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Ворог атакував одне з підприємств міста балістичною ракетою", - зазначив він.

Також відомо, що пошкоджено господарські приміщення на підприємстві.

Попередньо, одна людина загинула.

ОНОВЛЕННЯ

Згодом в ОВА написали: "Станом на зараз - двоє загиблих. Одна неповнолітня особа госпіталізована до лікарні.

За уточненою інформацією, ще дві особи самостійно звернулися за медичною допомогу. Йдеться про жінок 1995 та 1996 років народження, які перебували неподалік епіцентру вибуху. У обох — акубаротравма. Їм надано медичну допомогу".

Що передувало?

Завантаження...