Українського військового аташе викликали в Міноборони РФ через інцидент з АН-26
Українського аташе з питань оборони в середу ввечері викликали в Міноборони РФ для вручення військово-дипломатичної ноти.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.Як повідомили в міністерстві, Москва висловила протест через небезпечний обліт українським літаком російських бурових вишок у Чорному морі.
"У переданій ноті особливо відзначено, що дії українського літака розцінюються як провокаційні", - заявив офіційний представник Міноборони РФ генерал-майор Ігор Конашенков.
"Український літак Ан-26 1 лютого з 11:30 до 12:99 здійснив два небезпечні обльоти поблизу російських бурових вишок "Таврида" і "Крим-1" на гранично низькій висоті, що створило загрозу безпеці для їх персоналу та обладнання", - зазначив представник відомства.
По літаку відкрили вогонь зі стрілецької зброї з борту малого протичовнового корабля Чорноморського флоту Російської федерації. Крім того, Ан-26 супроводжувала станція виявлення зенітно-ракетного комплексу. Український літак отримав пошкодження корпусу, екіпаж не постраждав.
Топ коментарі
+82 larisa890
показати весь коментар
01.02.2017 22:30 Відповісти Посилання +65 Alex Stone
показати весь коментар
01.02.2017 22:27 Відповісти Посилання +52 Volodar #384266
показати весь коментар
01.02.2017 22:29 Відповісти Посилання