Прихильники блокади Донбасу пікетують будівлю СБУ у Вінниці
У Вінниці прихильники блокади окупованого Донбасу пікетують обласне управління СБУ на знак протесту проти розгону "редутів" у Торецьку, Щербинівці та Курдюмівці та затримання учасників блокади.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", біля будівлі зібралися кілька сотень людей. Організатори пікету хочуть переконатися, що всіх затриманих відпустили.Поки що акція має мирний характер. Її учасники планують пікетувати обласну СБУ до ранку.
Із пікетувальниками зустрівся заступник начальника Управління СБУ у Вінницькій області й повідомив, що всіх затриманих учасників блокади звільнили. Але активісти кажуть, що за їхніми даними, затриманих зараз перевозять до Харкова. Відповідно, пікетування обіцяють продовжувати, поки не отримають відомостей, що учасники блокади дійсно на волі.
Нагадаємо, сьогодні один із "редутів" блокади торгівлі з ОРДЛО на станції "Кривий Торець" був розгромлений правоохоронцями. Раніше нардеп від "Самопомочі" Семен Семенченко також повідомив про розгром "редуту" "16-го батальйону".
Топ коментарі
+53 Святослав #382165
показати весь коментар
13.03.2017 23:10 Відповісти Посилання +52 Wevelsburg
показати весь коментар
13.03.2017 23:09 Відповісти Посилання +51 NNN
показати весь коментар
13.03.2017 23:31 Відповісти Посилання
сепаратист та зрадник-це лютий ворог України....