11087 відвідувачів онлайн

Прихильники блокади Донбасу пікетують будівлю СБУ у Вінниці

У Вінниці прихильники блокади окупованого Донбасу пікетують обласне управління СБУ на знак протесту проти розгону "редутів" у Торецьку, Щербинівці та Курдюмівці та затримання учасників блокади.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", біля будівлі зібралися кілька сотень людей. Організатори пікету хочуть переконатися, що всіх затриманих відпустили.
Поки що акція має мирний характер. Її учасники планують пікетувати обласну СБУ до ранку.
Із пікетувальниками зустрівся заступник начальника Управління СБУ у Вінницькій області й повідомив, що всіх затриманих учасників блокади звільнили. Але активісти кажуть, що за їхніми даними, затриманих зараз перевозять до Харкова. Відповідно, пікетування обіцяють продовжувати, поки не отримають відомостей, що учасники блокади дійсно на волі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Унаслідок вилучення зброї в учасників блокади поблизу Торецька ніхто не постраждав, - Аваков

Нагадаємо, сьогодні один із "редутів" блокади торгівлі з ОРДЛО на станції "Кривий Торець" був розгромлений правоохоронцями. Раніше нардеп від "Самопомочі" Семен Семенченко також повідомив про розгром "редуту" "16-го батальйону".
Топ коментарі
+53
Сторонники блокады Донбасса пикетируют здание СБУ в Виннице - Цензор.НЕТ 1220сепаратист та зрадник-це лютий ворог України....
показати весь коментар
13.03.2017 23:10 Відповісти
+52
Виничане! Спасибо вам за потдержку. Это чтобы шыкаладная питорасня даже не надеялась что в Виннице ее ктото будет защищать.
показати весь коментар
13.03.2017 23:09 Відповісти
+51
Сторонники блокады Донбасса пикетируют здание СБУ в Виннице - Цензор.НЕТ 3473
показати весь коментар
13.03.2017 23:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Полицай - верный слуга захватчиков.
показати весь коментар
13.03.2017 23:22 Відповісти
Панамский будкостроитиль ,не роше бы ты на х...
показати весь коментар
13.03.2017 23:21 Відповісти
https://twitter.com/Fidel_Kastrovy4 ЛIНЧ В ХАТУ‏ @Fidel_Kastrovy4 https://twitter.com/Fidel_Kastrovy4/status/841366667057889280 2 ч.2 часа назад

Это ****** ! Мусорва , которая в 2014г сдала Донбасс террористам , сейчас разгоняет тех , кто в 2014г первым стал на его защиту.
показати весь коментар
13.03.2017 23:19 Відповісти
такую провокацию надо пресекать власть не для народа а для олигархов мусора сейчас зарплату получают 10 000 грн в месяц вы думаете зря им платят такие бабки а пенсия 1600 грн у бывшего сотрудника мвд как так
показати весь коментар
13.03.2017 23:20 Відповісти
А тем кто на редутах платят по 400 гр в сутки - вопрос кто платит и почему там столько вооруженных уголовников ?
показати весь коментар
14.03.2017 00:58 Відповісти
Пошел на йух козломордый черт.
показати весь коментар
14.03.2017 05:29 Відповісти
10 000 грн. - это полициянтам которые ездят по городу на служебных машинах,
а беркутам спецам - это только оклады, очевидно имеют +столько же (премии за каждый выход к судам и т.п. для борьбы с активистами - это ж "командировки" и выход на "службу" во внеурочное время), +материальная помощь к отпуску
показати весь коментар
14.03.2017 01:33 Відповісти
Хватит триндеть в твиттерах и ФБ, завтра все с утра под свои ОДА, вешать барыг
показати весь коментар
13.03.2017 23:20 Відповісти
Пока у нас не перевешают коррупционное дерьмо и мусора, до тех пор демократия не начнётся
показати весь коментар
13.03.2017 23:26 Відповісти
ты понимаешь, что когда мы опустимся до уровня Сирии, уже будет пофиг, коррупционер или нет. Головы будут на парканы надевать.
И вовсе не факт что не твою. Или мою.
показати весь коментар
13.03.2017 23:28 Відповісти
а потом прийдут рашики, будут разрушать под ноль наши города и называть это миротврческой операцией. Кстати именно это они сейчас делают в Сирии.
показати весь коментар
13.03.2017 23:37 Відповісти
Народ, мы власть. А не зажравшиеся избранные.
показати весь коментар
13.03.2017 23:23 Відповісти
А Пеця то оказался поця.
показати весь коментар
13.03.2017 23:24 Відповісти
Неправильно - п_оценко
показати весь коментар
14.03.2017 00:00 Відповісти
Сёма, ты как гонорею то вылечил?
показати весь коментар
14.03.2017 00:08 Відповісти
Интересно . Ежели выйдет вся Украина против Кровавого Пети , то куда гандон будет дёргать ? В Липецк или к однопартийцу в Растов ?
показати весь коментар
13.03.2017 23:27 Відповісти
Вся не выйдет. Хотя бы запад востал. Слово за Львовом.
показати весь коментар
13.03.2017 23:30 Відповісти
На Днепр в этот раз не надейтесь. Коломойского уже нет.
показати весь коментар
13.03.2017 23:31 Відповісти
ТА ДА, БАРЫГА С НИМ РАСПРАВИЛСЯ МАСТЕРСКИ И СЛИЛ. ОСТАЛСЯ ОДИН АХМЕТКА, КОТОРОГО ОН ТОЖЕ СКОРО УСТРАНИТ СО СВОЕГО ПУТИ, ЧТОБЫ СТАТЬ ЦАРЕМ ВСЕЯ УКРАИНЫ ВМЕСТО ОВОЩА. Я УЖЕ ТРЕТИЙ ГОД ОРУ ОБ ЭТОМ НА ЦЕНЗОРЕ, ЧТО С ЭТИМ УПЫРЕМ УКРАИНА УМОЕТСЯ КРОВЬЮ. ПОКА ПОНИМАЮТ ЭТО ЕДИНИЦЫ. НУ-НУ..
показати весь коментар
13.03.2017 23:42 Відповісти
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000775557039&fref=nf Станислав Овчаренко https://www.facebook.com/profile.php?id=100000775557039&fref=nf 1. Нічого не дивує: адже за блокадою - ДУЖЕ ВЕЛИКІ гроші. а головне - порушена абсолютність влади та монополія на насилля з боку олігархії.2. Вже неодноразово попереджапося - ВОНИ не зупиняться - зачепили за живе. Тому захоплення редуту - чисто ВІЙСЬКОВА (тобто передбачувана) операція в громадяньскій війні, де путінці - разом з порошенківцями - як і писалося з 2014року. Цей випадок - ПРИКРИЙ для ветеранів як досвідчених солдатів.3. Просто на редуті не наважилися застосувати зброю проти "своїх" не своїх - тому їх і пов'язали. А беркут та КОРД - мали прямий наказ на застосування зброї - її застосували.4. А ветерани - не наважилися, тому стали жертвами нападу. Саме ЦЕ доводить, що чисто військовий спротив робить сам спротив ненадійним в очах самих повсталих. Немає політично-психологічної підготовки спротиву - доведеться настроюватися на ходу.4. Так що цивільним зараз навіть в Києві НЕМАЄ ЧОГО робити без військової охорони СВОЇХ - хіба що робити клоунаду Білецького з російськими банками.5. Зараз НАШІ військові мають відчути підтримку народу - але все одно влада перейшла межу - тут з голими руками навіть в Києві нічого робити. Режим Порошенка - продовження режиму Януковича в умовах війни.6. Якщо Єгор Соболєв закликає в 21.00 йти під стелу - ЯК цим беззбройні громадяни мусять захищатися проти мусорів та кордів-беркутів? АТОшникам бажано довести, що солдати КРАЩЕ знають свою справу, ніж продажіні мусора. А що далі - які кроки? Беззбройних - під стелею? Проти цинічних бариг?.
показати весь коментар
13.03.2017 23:27 Відповісти
За блокадой гроши. За Майданом гроши. За тобой ума нет.
показати весь коментар
13.03.2017 23:29 Відповісти
У тебя, смотрю, везде гроши...
Южная Корея за сколько вышла, потребовала импичмент и добилась?
В Украине запугали всех расстрелами, или все устраивает? Предпочитаете жить долго и получать 100 баксов в месяц? Тогда сидите дальше.
Подождем, когда Ахметка начнет отбирать квартиры.
показати весь коментар
13.03.2017 23:51 Відповісти
Це навіть не гроші - дурість звичайна. Тут всі зараз гетьмани))
показати весь коментар
14.03.2017 00:17 Відповісти
Если ...лядский восток не хочет жить нормально, если нет закона об импичменте и дон Пэдро добровольно не хочет идти в отставку, то на хрен уже то единство? Пусть хоть западная Украина живет нормально. Они это заслужили. Кому нужна эта офшорно-Шоколадная страна? Разделенный народ. Тактому и быть.
показати весь коментар
13.03.2017 23:28 Відповісти
А если ты со свом Офшорным Украину в могилу тянешь, то почему западная должна с вами умирать? Подяхайте российской колонией сами.
показати весь коментар
13.03.2017 23:59 Відповісти
Ну як що соборна, то поднимай свою жопу и иди на Майдан, а не жди, что западенцi опять все вместо вас сделают. Больше всего жертв среди них на Майдане было.
показати весь коментар
14.03.2017 00:11 Відповісти
С языка снял. +100
показати весь коментар
14.03.2017 05:33 Відповісти
Сторонники блокады Донбасса пикетируют здание СБУ в Виннице - Цензор.НЕТ 4882
показати весь коментар
14.03.2017 12:39 Відповісти
Сторонники блокады Донбасса пикетируют здание СБУ в Виннице - Цензор.НЕТ 3473
показати весь коментар
13.03.2017 23:31 Відповісти
ВСПОМНИМ ВЫСОЦКОГО: "НАСТОЯЩИХ БУЙНЫХ МАЛО - ВОТ И НЕТУ ВОЖАКА!". ПОЗОРИЩЕ! НАРОДУ В УКРАИНЕ МНОГО - МАЛО ГРАЖДАН.
показати весь коментар
13.03.2017 23:38 Відповісти
А что - же там столько уголовников на редутах , а ветеранов нету ? По 400 гр в сутки можно блокировать шо хош , только платит кто ?
показати весь коментар
14.03.2017 01:03 Відповісти
Сторонники блокады Донбасса пикетируют здание СБУ в Виннице - Цензор.НЕТ 2913
показати весь коментар
13.03.2017 23:33 Відповісти
Сторонники блокады Донбасса пикетируют здание СБУ в Виннице - Цензор.НЕТ 392
показати весь коментар
13.03.2017 23:35 Відповісти
Активисты захватили здание ОДА в Луцке.
http://apostrophe.ua/news/society/accidents/2017-03-13/aktivistyi-zahvatili-zdanie-oga-v-lutske-opublikovanyi-foto-i-video/89777
показати весь коментар
13.03.2017 23:37 Відповісти
Завтра буде сотні Майданів по всій Україні, в 2014 р. народ згуртувала російська агресія, зараз згуртовує ненависть до влади бариг !!!))))
показати весь коментар
13.03.2017 23:40 Відповісти
Лайно ті що в унісон з конякою Лаврушко волають--- припиніть блокаду ))))
показати весь коментар
13.03.2017 23:58 Відповісти
иди молись своему богу ***** а то в пупок не поцелует
показати весь коментар
14.03.2017 00:21 Відповісти
А кого дерьма????
показати весь коментар
14.03.2017 00:00 Відповісти
ну и мразь же ты,****.
показати весь коментар
14.03.2017 00:11 Відповісти
Хайль путлер!)
показати весь коментар
14.03.2017 00:44 Відповісти
молодец,хуйлоносец,заслужил рошенку.
показати весь коментар
14.03.2017 00:45 Відповісти
Сторонники блокады Донбасса пикетируют здание СБУ в Виннице - Цензор.НЕТ 3009 Молодцы, ольгинцы! Хорошо качаете!
показати весь коментар
14.03.2017 12:40 Відповісти
Народ знает цену этим проплаченным уголовникам блокировщикам - не будьте наивны !
показати весь коментар
14.03.2017 01:06 Відповісти
Дякую українській поліції. Ви просто умнічки!!!!!
показати весь коментар
13.03.2017 23:40 Відповісти
Українці спроможні нагадати владі походження українського прізвища-Палій !!!)))))
показати весь коментар
13.03.2017 23:43 Відповісти
Палій може завітати у Кончену хуцпу Заспу
показати весь коментар
13.03.2017 23:49 Відповісти
Стаття 258-5. ККУ Фінансування тероризму
http://mego.info/%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%82%D1%8F-258-5-%D1%84%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D1%83 http://mego.info/матеріал/стаття-258-5-фінансування-тероризму
"Фінансування тероризму, тобто дії, вчинені з метою фінансового або матеріального забезпечення окремого терориста чи терористичної групи (організації), організації, підготовки або вчинення терористичного акту, втягнення у вчинення терористичного акту, публічних закликів до вчинення терористичного акту, сприяння вчиненню терористичного акту, створення терористичної групи (організації), - караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років та з конфіскацією майна. "
СВИНОШЛЕПЕРИ пропонують зняти блокаду=забезпечення терористів=злочин

НЕ ЗНІМАТИ БЛОКАДИ ОДА ПОКИ ЙДЕ ТОРГІВЛЯ З ОРДЛО !
показати весь коментар
13.03.2017 23:48 Відповісти
РОШЕН ЗАБЛОКУВАТИ НАФІГ
показати весь коментар
13.03.2017 23:49 Відповісти
Клоуны Савченко, Семенченко, Соболев, Самойлова.... ху@ло заигрался в экстравагантную мистику на букву СС?)
показати весь коментар
13.03.2017 23:49 Відповісти
9/02/2016- состоялся брифинг уполномоченного представителя энергетической системы так званої " ДНР " Александра Евгеньевича Шестакова:
«Энергосервис «Виколд», получивший право на жизнь Распоряжением Главы ДНР (Захарченко) стал отличным компромиссом для всех. На сегодняшний день это предприятие имеет договор комиссии с компанией ДТЭК (Ахметова) и выступает своеобразным посредником между украинской компанией, потребителями электрической энергии и Республикой.
При этом все платежи, произведенные на счет Виколда, остаются в энергосистеме ДНР, т.е. не попадают в Украину.
Деньги за электроэнергию, которые ранее уходили через украинские банки на счета компании ДТЭК, теперь остаются в Республике, позволяя поддерживать ее энергосистему в рабочем состоянии,
максимально быстро восстанавливать поврежденные обстрелами ЛЭП и подстанции, проводить плановый ремонт, выплачивать заработную плату энергетикам и шахтерам, добывающим уголь, который необходим для бесперебойной работы республиканских ТЭС."
ДТЕК ахметки=СПОНСОР ОКУПАНТІВ -ДОКАЗ . БЛОКАДА КРИВАВОЇ ТОРГІВЛІ МАЄ БУТИ !
АВАКЯН ЯКИЙ РОЗІГНАВ БЛОКАДУ ФІНАНСУВАННЯ ТЕРОРИЗМУ ВЖЕ ЗА МЕЖАМИ ЗАКОНУ
показати весь коментар
13.03.2017 23:50 Відповісти
верить власти лжецов- быть лохом по-жизни
показати весь коментар
13.03.2017 23:49 Відповісти
Харьков - сепарская местная власть, а суды - все бандитские предприятия регистрировались в Харькове - в судах Харькова все решалово было только в пользу ПРрыгов, олигархов, за судейско-прокурорскую мафию - ничего не изменилось,
да и вообще судебно-прокурорская мафия окрепла, да еще и "зарплатка" с пенсией им на порядки увеличилась - спокойно можно идти в отставку
показати весь коментар
14.03.2017 00:03 Відповісти
http://promin.cv.ua/2017/03/13/u-budivliu-oda-pryishly-aktyvisty-iz-shynamy-nazhyvo.html
показати весь коментар
14.03.2017 00:16 Відповісти
Зачем расходиться? Уже тогда требуйте полную блокаду. Иначе смисл?
показати весь коментар
14.03.2017 01:22 Відповісти
был на пикете, сейчас видео скину...
показати весь коментар
14.03.2017 01:31 Відповісти
Видео: в Виннице возле СБУ горят шины, смотрите по ссылке:
https://www.youtube.com/watch?v=EGqbddi6r98

Сторонники блокады Донбасса пикетируют здание СБУ в Виннице - Цензор.НЕТ 5283
показати весь коментар
14.03.2017 02:04 Відповісти
Гройсман дасть ім по цукерку і вони розійдуться.
показати весь коментар
14.03.2017 08:02 Відповісти
Коли почнеться есбеушну мерзоту будемо кінчати першою - заслужили!
показати весь коментар
14.03.2017 08:44 Відповісти
К несчастью для всех нас - ещё НЕ ВСЕ (не до конца) ОСОЗНАЛИ, что фактически в Украине создан антиукраинский/антинародный режим (имеющий все признаки (!) банды/ОПГ/мафии) и что эта власть является старательно маскирующейся антиукраинской/вражеской «пятой колонной»! И эта власть гораздо опаснее всех доморощенных, - но откровенных/явных, - недобитков-украинофобов и всех внешних врагов/агрессоров, именно тем, что все время «рядится в овечью шкуру» и исподтишка, постоянно/методично/целенаправленно бьет Украину и украинский народ в спину!
У нас, уже, не остаётся ни единой возможности ждать/действовать через парламентские и президентские перевыборы. Поэтому у нас нет никакого другого выхода, как одновременно бороться и с внешним, и с внутренним врагом в ситуации антинародной диктатуры!
показати весь коментар
14.03.2017 09:04 Відповісти
Сгинь **** кацапская