5183 відвідувача онлайн
2 862 45

Осучаснення пенсій прискорить інфляцію в 2018 році, - НБУ

Осучаснення пенсій прискорить інфляцію в 2018 році, - НБУ

Осучаснення пенсій, яке було запроваджене з жовтня 2017 року, незначно збільшить інфляцію у наступному році – на 0,3- 0,6 п.п.

Як зазначає Цензор.НЕТ, з посиланням на УНІАН, ця інформація зазначена в останньому інфляційному звіті Національного банку України, датованому жовтнем 2017 року.

НБУ зазначає, що, за оцінками уряду, на осучаснення пенсій у четвертому кварталі 2017 року може знадобитись додатково 20 млрд грн.

За даними Мінсоцполітики, в результаті пенсійної реформи вже в жовтні був зроблений перерахунок пенсій і для 4,795 мільйона пенсіонерів з 10,2 мільйона перевищення не перевищило 200 гривень.

 "В результаті перерахунку пенсії було підвищено для 10,2 мільйона пенсіонерів. Доплату до 200 гривень одержали 4 мільйона 794,8 тисячі осіб. При цьому підвищення пенсій від 200 гривень до 500 гривень торкнулося 2 мільйонів 069,8 тисячі осіб. Ще 1,2 мільйона пенсіонерам пенсія буде підвищена від 500 гривень до 1000 гривень. Більше тисячі гривень підвищення пенсій стосувалось 2,082 мільйона пенсіонерів", - йдеться в повідомленні Мінсоцполітики.

"Враховуючи, що ефекти на бюджет від збільшення видатків на пенсії будуть компенсовані за іншими статтями (дефіцит бюджету зберігається менше 2,5% ВВП у 2017 і 2018 роках), за оцінками Національного банку підвищення пенсій матиме нейтральний вплив на реальні темпи зростання економіки, проте спричинить помірний тиск на рівень споживчих цін (додатково 0,3-0,6 п. п. у річну споживчу інфляцію в 2018 році)", - офіційно вказується в інфляційному звіті НБУ.

Нагадаємо, що Національний банк підвищив прогноз щодо інфляції на кінець 2017 року - до 12,2% із 9,1%, прогнозованих раніше, в 2018 році - до 7,3% із 6%, прогнозованих раніше.

Топ коментарі
+6
Осучаснення пенсій прискорить інфляцію в 2018 році, - НБУ - Цензор.НЕТ 66
показати весь коментар
03.11.2017 19:04 Відповісти
+6
А по другому и не могло быть, всё равно пенсионеры виноваты во всём.

Осучаснення пенсій прискорить інфляцію в 2018 році, - НБУ - Цензор.НЕТ 1169
показати весь коментар
03.11.2017 19:10 Відповісти
+4
Пока вы получили "прибавку" она уже обесценилась и вы стали еще беднее...
показати весь коментар
03.11.2017 19:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А их карплаты по 250 тыс. не разгоняют инфляцию?
показати весь коментар
03.11.2017 19:02 Відповісти
Осучаснення пенсій прискорить інфляцію в 2018 році, - НБУ - Цензор.НЕТ 66
показати весь коментар
03.11.2017 19:04 Відповісти
Пока вы получили "прибавку" она уже обесценилась и вы стали еще беднее...
показати весь коментар
03.11.2017 19:03 Відповісти
оглянитесь...
а кто это сказал?
а гросе, реве и третьему поросенку (фамилия стерлась из памяти) об этом кто-то... предсказывал-предупреждал?
не-не, не с базара Винницкого, а кто-то более знающий... ну, с базара Киевского, пускай???
показати весь коментар
03.11.2017 19:03 Відповісти
так "**********" что опять народ в минусах
показати весь коментар
03.11.2017 19:05 Відповісти
Где Гонтарева, а НБУ?
показати весь коментар
03.11.2017 19:08 Відповісти
А по другому и не могло быть, всё равно пенсионеры виноваты во всём.

Осучаснення пенсій прискорить інфляцію в 2018 році, - НБУ - Цензор.НЕТ 1169
показати весь коментар
03.11.2017 19:10 Відповісти
Посмотрим ещё как они удержат курс, обещают по 30 но это при условии что получат кредиты а для это нужно по требованию, как они говорят МВФ, поднять тарифы.
показати весь коментар
03.11.2017 19:17 Відповісти
НБУ: виключення з правил-" не прискорить інфляцію підвищення пенсій та зарплатні суддям, прокурорам, депутатам, міністрам, президенту".
показати весь коментар
03.11.2017 19:18 Відповісти
Цих недолугих керманичів при владі спасає тільки картопля по 3,5 грн за кг на базарах України - це єдиний продукт, що ще залишився не дорогим і доступним пенсіонерам.
Як тільки картопля стане по 6 грн за кг, то пенсіонери з вилами будуть шукати по всій Україні гройсмана і шоколадного, от і усе.
показати весь коментар
03.11.2017 19:19 Відповісти
мариуполь картоха 7-15 гр
показати весь коментар
03.11.2017 19:49 Відповісти
Ну, так там рыба бесплатная, да?
показати весь коментар
03.11.2017 19:50 Відповісти
рыба приравнена к черной икре
показати весь коментар
03.11.2017 19:53 Відповісти
Тогда я им сочувствую...
показати весь коментар
03.11.2017 19:54 Відповісти
как сказал классик скоро живые будут завидовать мертвым все таки 144 рехформы
показати весь коментар
03.11.2017 20:01 Відповісти
у нас - от 6 до 12
Супермаркеты - от 6 до 10

Вил в продаже нет
показати весь коментар
03.11.2017 19:55 Відповісти
меленькую на варку в мундирах взял за 25 гривен мешочек 5 кг
показати весь коментар
03.11.2017 20:04 Відповісти
"у нас - от 6 до 12
Супермаркеты - от 6 до 10"
----------------
А у нас на базаре и по 3,50 никто особенно не спешит покупать...))

"Вил в продаже нет"
----------------
Расхватали, или не завезли? )
показати весь коментар
03.11.2017 20:06 Відповісти
Цена за мешок в 20 кт
показати весь коментар
03.11.2017 20:07 Відповісти
...ЧОМУ більш ніде в світі такого НЕ спостерігається?

...???...

...то, може, пенсії і зарплати потрібно зменшуватим? (...хоча ЦЕ вони вже зробили... 7-27...)
...ЧОМУ в тій же Польщі пенсії і зарплати постійно зростають, а курс злотого за 20 років чомусь практично НЕ змінився..? ...аж на стільки "потужна" в них економіка..? ...чи не крадуть..?...і не брешуть людям, за рахунок яких вони існують...
показати весь коментар
03.11.2017 19:30 Відповісти
Ти чув куме що Гройман подарував Трюдо носки?
А навіщо?
Щоб ноги грів.
А голодному українському пенсіонеру на холодні ноги він білі тапочки подарує?
показати весь коментар
03.11.2017 19:32 Відповісти
Щоб ви подавились з вашим підвищенням,козли...
показати весь коментар
03.11.2017 19:32 Відповісти
Пенсионеров и льготников в Украине больше чем населения.
показати весь коментар
03.11.2017 19:33 Відповісти
У вас есть родители?
показати весь коментар
03.11.2017 19:40 Відповісти
Судя по украинской статистике пенсионеров, у меня должно быть несколько матерей и отцов.
показати весь коментар
03.11.2017 19:51 Відповісти
дитя борделя?
показати весь коментар
03.11.2017 19:53 Відповісти
Ты только что обозвал и унизил на весь мир самую большую страну в Европе.
показати весь коментар
03.11.2017 22:49 Відповісти
Россию, шо ли?
В общем - ты не то что-то ляпнул
Во всяком случае - ты унизил пенсионеров, исключив из из населения (часть не может быть больше целого)
А по большому счету - меня харит с тобой спорить ... так и подмывает отправить в турпоход
показати весь коментар
04.11.2017 06:09 Відповісти
Не росию.
Ты прекрасно понял какая страна стала социальной помойкой, питательной средой для социальных бездельников.
Опубликовать бы срез профессий пенсионеров, тогда можно вообще офигеть.
О том что в Украине на 46 миллионов населения (что само по себе сейчас завышено миллионов на 10-15) 49 миллионов льготников - сказал не я.
Пичкая всевозможных бездельников для того чтобы на очередных выборах получить их голоса - это лишает будущего наших детей в Украине.
показати весь коментар
04.11.2017 13:32 Відповісти
Согласен.Статисика неправильная.Перепись не проводилась.Воруют.
показати весь коментар
03.11.2017 19:54 Відповісти
от же придурки до власти добрались
Сделали с большими потугами и визгливым пиаром пенсию ок 80 баксов, что подорвало экономику страны
показати весь коментар
03.11.2017 19:52 Відповісти
Поганому банкіру яйця пенсіонерів заважають... Ще не ********** пенсії і не підвищили,як треба,а вже жаба давить! Зменшіть зарплати державним керівникам,суддям,банкірам,яких ви не заслуговуєте; виведіть з тіні "бізнес" - і не підвищуватиметься інфляція!
показати весь коментар
03.11.2017 19:58 Відповісти
*********, мля... Я вже писав, що маю сусідку, жінка пропрацювала 40 років вчителем початкових класів, пішла на пенсія в 2014 році. АЖ за 40 років назначили 1300 грн пенсії, а тепер ********** АЖ 250 грн добавили. Тепер жінка отримує 1550 грн, аж на 9 доллярів ********** скотиняки!
показати весь коментар
03.11.2017 20:02 Відповісти
Ти ба, пенсіонери у всьому винні. Самі, що елексір молодості приймають?
показати весь коментар
03.11.2017 20:02 Відповісти
ну так а потребление кислорода населением так вообще увеличивает размер озоновых дыр....
показати весь коментар
03.11.2017 20:11 Відповісти
НБУ проснулся) Такое впечатление , что НБУ находится на необитаемом острове и заблудившиеся туземцы случайно донесли до них благую весть с родины...
показати весь коментар
03.11.2017 20:40 Відповісти
Пора вже зрозуміти просту річ, інфляція і курс гривні це категорії, які управляються. За пару місяців можна зробити, що буде дефляція, а долар коштуватиме 20 гривен. Але це не вигідно баригам, які грають на експорті. Адже добробут народу їх не цікавить. Їм гоовне їхня пелька.
показати весь коментар
03.11.2017 21:05 Відповісти
НБУ переводить стрілки, відводячи підозру від себе за свою безглузду фінансову політику, яка за останні 3-и (три) роки призвела в результаті цинічного рефінансування "банків -- мильних бульбашок" до рекордного падіння курсу національної валюти -- гривни...
Кожного року, починаючи з 2014 року, НБУ рефінансував комерційні банки на 250 мільярдів грн. щорічно... що склало за останні 4-и роки більше 800 мільярдів грн., що на сьогодні більше одного річного бюджету України, при цьому більше 50% банків, що рефінансувалися, вже лопнули. як мильні бульбашки, і ніхто вже не поверне коштів, які у вигляді валюти виведені за кордон...
А тепер, щоб не посадили, теперішні керівники НБУ починають "аля улю гони гусей"... головне дії на випередження, тобто інфляція в результаті підняття пенсій... і т.д.

Нічого не змінилося у щорічних витратах із бюджету... тепер частина коштів, яка шла на фінансування субсидій і дотації енергетичних фірм, переведена на підняття рівня пенсів і вже особисто, на розсуд кожного пенсіонера, буде їм витрачатися чи на придбання товарів, чи на оплату кварплати... що дозволить частково підняти покупну спроможність населення України...
А так напряму частина коштів переводилася на рахунки енергетичних компаній за послуги. які у більшості випадків надавалися не в повному об'ємі та на низькому рівні якості...
У більшості випадків населення міст платить за постачання гарячої води, яка повинна бути постійної температури, тобто не нижче 60 градусів на протязі доби, А в дійсності енергетичні компанії гріють воду, яку постачають населення житлових мікрорайонів, вранці із 7-00 до 10-00, в кращому випадку до 11-00, що призводить до 13-00...16-00 падіння температури гарячої води нижче 60 градусів, а потім ввечорі гріють воду із 17-00 до 23-00, що призводить до зниження температури гарячої води нижче норми вже після 1-00 наступної доби... а компенсацію, тобто кошти за субсидію, отримують від держави в повному обсязі, як монополісти постачання послуг за гарячу воду з температурою більше 60 градусів...
Компенсацію пенсій і заробітних плат після обвалу з січня 2014 року більше, ніж у 3-и (три) рази, курсу національної валюти -- гривни, необхідно було згідно положень Конституції України проводити КМУ плавно, щоквартально, а не стрибковоподібно, тобто одноразово, що дозволило б уникнути різких інфляційних стрибків, але як бачимо економічного професіоналізму в теперішньому складі КМУ не достатньо... і тут, як тут, професіонали із НБУ із щомісячними заробітними платами більшими, ніж у деяких президентів європейських країн...
Це напевно фінансова подяка керівникам НБУ за те, що зовсім не розвалили економічно країну...
показати весь коментар
03.11.2017 21:14 Відповісти
А поднятие зарплат чиновникам до миллиона,а поднятие судьям и прокурорам,депутатам ни к чему не приводит? Что за дебильная информация. Специально мрази играетесь Посчитать Вам? Миллиону пенсионеров подняли пенсию на сто гривень это то же самое что ста чиновникам по миллиону. Че ж вы конченные не возбуждались,когда руководители,их замы в госкомпаниях начали получать по миллиону зарплаты? Это ж провоцирует настоящую инфляцию и давит на курс гривни. Так как урод ,у которого миллион не купит 10000 кг курятины,а 10000 пенсионеров, которые получат по 100 гривень купят. Потребление даст толчок производству,увеличит налоговую базу. А урод переведет миллион в валюту и потратит их за границей,что ничего не дает экономике Украины. Кто у вас мразей экономику преподавал?
показати весь коментар
04.11.2017 06:50 Відповісти
Спеціально для чиновників НБУ ст. 99 Конституціі України.Національна валюта гривня.Забезпечення стабільності курсу націонаональної валюти є основною функцією національного банку центрального банку України.Такі терміни як прогнозований курс, плаваючий, фіксований відсутні І те що ви зробили зкурсом гривні ,пограбувавши громадян України, є злочин і відповідна стаття знайдеться в кримінальному кодексі. Влада зміниться а кара наступить.
показати весь коментар
04.11.2017 08:15 Відповісти
Удобная отмазка.
показати весь коментар
04.11.2017 10:19 Відповісти
Мудаков нужно уничтожать.
показати весь коментар
04.11.2017 13:13 Відповісти
придумали - пенсии ускорят инфляцию, ребята поймите пока мы не начнем производить свое и продавать его хотя б на внутреннем рынке ,что обусловит снижения импорта, гривна всегда будет ничем, а как начать производить свое если покупатель не может купить наш продукт потому как в себестоимость заложено столько налогов ( НДС, налоги на зарплату на предприятии, налог на прибыль и т.д.), что легче закупить товар за границей потому как там он дешевлей за счет меньшего налогооблажения, современных технологий в которые у нас никто не хочет инвестировать за счет нестабильности в стране. А пенсии у нас, да это просто смешно, скок стариков собирает бутылки, просят милостыню - кошмар. А эти обещалы у власти отчитываются про экономический рост. Признаком экономического роста является улучшение уровня жизни в стране , которого у нас нет, а соответственно нет и никаких улучшений