9225 відвідувачів онлайн
7 466 100

Автобус рейсу Київ-Москва перекинувся в Росії, семеро осіб постраждало

Автобус рейсу Київ-Москва перекинувся в Росії, семеро осіб постраждало

У Росії, в Курській області, в ніч на 3 грудня з'їхав у кювет і ліг на бік пасажирський автобус рейсу Київ-Москва, постраждало семеро людей.

Про це повідомили в обласному управлінні Міністерства внутрішніх справ Росії, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

Про громадянство постраждалих наразі інформація відсутня.

П'ятьох постраждалих після надання допомоги лікарі відпустили, дві жінки залишилися в лікарні - з переломами крижів й зі струсом мозку. Загалом в автобусі перебувало 22 пасажири і два водії.

В управлінні МВС Росії припускають, що водій міг заснути, бо, за попередньою інформацією, водії не змінювали один одного більше ніж вісім годин. Фірма-перевізник (з якої країни, не уточнюється) направила за пасажирами додатковий транспорт, йдеться в повідомленні.

Коментувати
Сортувати:
++++++++ нехай щастить!
показати весь коментар
03.12.2017 19:05 Відповісти
++
показати весь коментар
03.12.2017 19:09 Відповісти
Автобус рейса Киев-Москва перевернулся в России, семь человек пострадали - Цензор.НЕТ 2820
показати весь коментар
03.12.2017 19:09 Відповісти
++++)))
показати весь коментар
03.12.2017 19:12 Відповісти
++++++++++++++++++++++++++++++++
показати весь коментар
03.12.2017 19:16 Відповісти
+
показати весь коментар
03.12.2017 19:16 Відповісти
+++
показати весь коментар
03.12.2017 19:19 Відповісти
гуд, нефіг в кацапію) їздити, - краще в Європу! там гроші в вкв! Автобус рейса Киев-Москва перевернулся в России, семь человек пострадали - Цензор.НЕТ 8165 Автобус рейса Киев-Москва перевернулся в России, семь человек пострадали - Цензор.НЕТ 8317 Автобус рейса Киев-Москва перевернулся в России, семь человек пострадали - Цензор.НЕТ 7003
показати весь коментар
03.12.2017 19:24 Відповісти
ипатий коловрат!!!!!!!!!!!
у нас кроме жд, есть еще и автобусы в кацапию???? Автобус рейсу Київ-Москва перекинувся в Росії, семеро осіб постраждало - Цензор.НЕТ 4590
показати весь коментар
03.12.2017 19:36 Відповісти
из Сум 2 раза в день автобус Сумы- москва (здоровый мерс) катается. утром и вечером.
показати весь коментар
03.12.2017 19:43 Відповісти
наверное с трудом пробивается через заслоны радикалов
показати весь коментар
03.12.2017 20:05 Відповісти
Автобус рейсу Київ-Москва перекинувся в Росії, семеро осіб постраждало - Цензор.НЕТ 1120
показати весь коментар
03.12.2017 19:46 Відповісти
+
показати весь коментар
03.12.2017 20:30 Відповісти
+++))
показати весь коментар
03.12.2017 20:47 Відповісти
А почему ставленник пуйла - шоколадный иуда не вводит визы с агрессором рашкой, не запретит сообщение с рашистскими оккпантами, не прекратит торговлю на крови с рашистами?
Липецкая фабрика не велит?
показати весь коментар
03.12.2017 19:06 Відповісти
Як гадаєш, Саакашвілі ввів би візовий режим з рашкою?
показати весь коментар
03.12.2017 19:11 Відповісти
А в Грузии разве не ввел?
показати весь коментар
03.12.2017 19:13 Відповісти
Навпаки. Відмінив.
показати весь коментар
03.12.2017 19:23 Відповісти
Иваношвалевцы после Саакашвили разрешили русцким пребывать в Грузии без визы до года!
показати весь коментар
04.12.2017 04:29 Відповісти
легко... В Грузии ввёл визовый режим с рашкой, во время войны.
показати весь коментар
03.12.2017 19:16 Відповісти
Облом!
Візовий режим з рашкою діяв ще задовго до приходу Саакашвілі. І саме Саакашвілі підписав односторонній безвіз з кацапами. Автобус рейса Киев-Москва перевернулся в России, семь человек пострадали - Цензор.НЕТ 8563
показати весь коментар
03.12.2017 19:24 Відповісти
Сектанти ж не в курсі усіх "подвигів" свого божка.
Ви їм ламаєте світосприйняття. Автобус рейсу Київ-Москва перекинувся в Росії, семеро осіб постраждало - Цензор.НЕТ 3773
показати весь коментар
03.12.2017 23:44 Відповісти
+
показати весь коментар
04.12.2017 02:20 Відповісти
"31 окт. 2017 г. - Замминистра иностранных дел РФ уточнил, что сегодня граждане Грузии посещают Россию, получив визу, тогда как россиянам для поездки в Грузию виза не нужна. В связи с этим дипломатические переговоры двух государств могут привести к безвизовому режиму на взаимной основе."

Выходит Грузия только для граждан Грузии ввела визовый режим на выезд в россию???
показати весь коментар
03.12.2017 19:49 Відповісти
Саме так. Саакашвілі постарався.
показати весь коментар
04.12.2017 06:26 Відповісти
Тому що Україна це не московія. Це на московії путєн може може власноручно запроваджувати візи.
В Україні все трохи інкше.
показати весь коментар
03.12.2017 19:17 Відповісти
Бо путін знову нападе.)))
показати весь коментар
03.12.2017 19:17 Відповісти
жалеет вас лаптеногих, если введет, ты же первый завтра хер сосать будешь!
показати весь коментар
03.12.2017 20:04 Відповісти
+
там и сейчас ...веселуха...за два уха...)
показати весь коментар
03.12.2017 20:23 Відповісти
АМИНЬ!!!
показати весь коментар
03.12.2017 19:06 Відповісти
++
показати весь коментар
03.12.2017 19:09 Відповісти
+++ ))
показати весь коментар
03.12.2017 19:10 Відповісти
++++)
показати весь коментар
03.12.2017 20:42 Відповісти
Театр абсурду.
показати весь коментар
03.12.2017 19:07 Відповісти
н.х.й шастать
показати весь коментар
03.12.2017 19:07 Відповісти
++
показати весь коментар
03.12.2017 19:10 Відповісти
++++)))
показати весь коментар
03.12.2017 19:10 Відповісти
+++
показати весь коментар
03.12.2017 19:11 Відповісти
+
показати весь коментар
03.12.2017 19:17 Відповісти
Буквально все натякає- люди ! не їдьте в росію.
показати весь коментар
03.12.2017 19:07 Відповісти
Однозначно, це глас Божій!!!)))
показати весь коментар
03.12.2017 19:09 Відповісти
Автобус рейса Киев-Москва перевернулся в России, семь человек пострадали - Цензор.НЕТ 5308
показати весь коментар
03.12.2017 19:09 Відповісти
++
показати весь коментар
03.12.2017 19:10 Відповісти
+++
показати весь коментар
03.12.2017 19:12 Відповісти
https://www.facebook.com/nickol.nickols?fref=ufi&rc=p s https://www.facebook.com/photo.php?fbid=555615984790495&set=p.555615984790495&type=3 Автобус рейса Киев-Москва перевернулся в России, семь человек пострадали - Цензор.НЕТ 9155
показати весь коментар
03.12.2017 19:21 Відповісти
Автобус рейсу Київ-Москва перекинувся в Росії, семеро осіб постраждало - Цензор.НЕТ 4825
Доречи, це не Азов (як усюди пишуть), а хлопці з 10-ї прикордонних. Справжній кулеметник за кермом ))
показати весь коментар
04.12.2017 00:22 Відповісти
Автобус рейсу Київ-Москва перекинувся в Росії, семеро осіб постраждало - Цензор.НЕТ 5617
показати весь коментар
04.12.2017 00:22 Відповісти
+
показати весь коментар
03.12.2017 19:20 Відповісти
Да и йух с ними
показати весь коментар
03.12.2017 19:09 Відповісти
Помер Максим ...далі за текстом !!)))
показати весь коментар
03.12.2017 19:11 Відповісти
все что ни делается-делается к лучшему
показати весь коментар
03.12.2017 19:11 Відповісти
+
показати весь коментар
03.12.2017 19:20 Відповісти
в 1941 году рейсовый автобус Москва-Берлин .... как то так
показати весь коментар
03.12.2017 19:11 Відповісти
И самое интересное после парада оккупантов 7 ноября с Путиным на высоком каблуке. Автобус рейса Киев-Москва перевернулся в России, семь человек пострадали - Цензор.НЕТ 1344
показати весь коментар
03.12.2017 19:17 Відповісти
Автобус рейса Киев-Москва перевернулся в России, семь человек пострадали - Цензор.НЕТ 2327
показати весь коментар
03.12.2017 19:18 Відповісти
Как достали идиоты со своими сравнениями совковой агрессии против Европы и совково-парашной агрессией против нас((((
Ну кто вас таких-то рожает-то? Надо бы Жюкова - чтобы немного подрасходовал, вдруг более толковых понарожают)
показати весь коментар
03.12.2017 19:25 Відповісти
Наверное запчасти для танков везли в Мацкву?
показати весь коментар
03.12.2017 19:15 Відповісти
Не розумів, не розумію і вже ніколи не зрозумію як можуть існувати такі рейси..Те ж саме й про потяги.. Питання і до нашої гібридної влади, ну й до людей, котрі туди шастають.. Навіщо?
показати весь коментар
03.12.2017 19:16 Відповісти
+
показати весь коментар
03.12.2017 19:18 Відповісти
+
показати весь коментар
03.12.2017 19:20 Відповісти
Є категорія людей для яких усі штампи кісєлєв-тв лягають в голову як влиті. Вони є в Україні. Їх небагато, але вони є. От вони й шастають.
показати весь коментар
03.12.2017 19:24 Відповісти
Нажаль, колорадо-сепарської гидоти в Україні , більше ніж придостатньо !!! А в додаток до них ще богаточисельна бидломаса з ковбасною ідеологією !!!)))
показати весь коментар
03.12.2017 19:52 Відповісти
+
показати весь коментар
03.12.2017 22:48 Відповісти
Durdom u vas tam-granicu dolzny vse perehodit peshkom....).....kakie avtobusy,bljää....
показати весь коментар
03.12.2017 19:16 Відповісти
https://twitter.com/OdessaUnews OdessaNews‏ @OdessaUnews https://twitter.com/OdessaUnews/status/937311429962752000 4 ч.4 часа назад

Лобода отримала в РФ звання "співачка року". Для тих, хто не розуміє суть події, пояснюю. Це не визнання її творчих досягнень, це - демонстрація всьому світу, що ніякої війни немає. Це політика і це найпотужніша рашистська зброя - пропаганда через масове мистецтво.
Анна Маляр
показати весь коментар
03.12.2017 19:20 Відповісти
Поездом Киев - Мацква должен в такую погоду воспользоваться хотя бы раз каждый порохобот, дабы ему легче было доказывать необходимость сообщения между Украиной и Козломордией
показати весь коментар
03.12.2017 19:21 Відповісти
Ну и автобусом тем более
показати весь коментар
03.12.2017 19:22 Відповісти
нафиг...нам зарплату в украине плотят...это вам каждый месяц надо сьездить Автобус рейсу Київ-Москва перекинувся в Росії, семеро осіб постраждало - Цензор.НЕТ 4660
показати весь коментар
03.12.2017 19:28 Відповісти
Кто тебе плотит? Медведчук привозит прямо в Киев? Украина пишется с большой
показати весь коментар
03.12.2017 19:29 Відповісти
бклгахтер начисляет,кассир плотит...это у вас из кармана в карман,другого и не знаете Автобус рейсу Київ-Москва перекинувся в Росії, семеро осіб постраждало - Цензор.НЕТ 6999
показати весь коментар
03.12.2017 20:00 Відповісти
А как мужик на нормальную работу ты не ходишь? Ты обычный серун клавиатурный? К твоему сведению мне никто за коментарии не платит.
показати весь коментар
03.12.2017 20:20 Відповісти
Десять часов трястись в автобусе -- акуеть просто...
показати весь коментар
03.12.2017 19:54 Відповісти
10 часов трястись в автобусе ето еще фигня. Вот два раза усраться на границе когда ФСБшникам вздумается сделать очередного *диверсанта* на ровном месте и оформить двадцаточку и посадить на поезд на Колыму...
показати весь коментар
03.12.2017 20:23 Відповісти
Угадайте - что скажут по "тв" российскому? Чья фирма была?
Они намекали что обсер с радиацией под Челябой это - "из одной вост.европ. страны, не будем говорить какой" - а у нас мол все нормально, радиация в норме.
показати весь коментар
03.12.2017 19:27 Відповісти
Почему мне их не жалко
показати весь коментар
03.12.2017 19:28 Відповісти
ня жалко! можем еще русне ваты отсыпать.
показати весь коментар
03.12.2017 19:29 Відповісти
просто в рашке дороги не мажуть шоколадом
показати весь коментар
03.12.2017 19:29 Відповісти
там их просто нету?
показати весь коментар
03.12.2017 20:56 Відповісти
Не 7 людей, а 7 прокацапських зрадників...
показати весь коментар
03.12.2017 19:30 Відповісти
не ну то таки столицы ......мне смишно было видеть рейс Торецк- москва .....
показати весь коментар
03.12.2017 19:30 Відповісти
"рейса Киев-Москва"___________________странойправятподонки
показати весь коментар
03.12.2017 19:32 Відповісти
Нех шастать.
кацапам и прикацапленым.
показати весь коментар
03.12.2017 19:39 Відповісти
Мало!!!!
показати весь коментар
03.12.2017 19:43 Відповісти
Автобус рейсу Київ-Москва перекинувся в Росії, семеро осіб постраждало - Цензор.НЕТ 7756
показати весь коментар
03.12.2017 19:45 Відповісти
Карма..!!!
показати весь коментар
03.12.2017 19:52 Відповісти
ну слава Богу - теперь спокойно можно идти спать)
показати весь коментар
03.12.2017 20:03 Відповісти
Автобус рейсу Київ-Москва перекинувся в Росії, семеро осіб постраждало - Цензор.НЕТ 14
показати весь коментар
03.12.2017 21:17 Відповісти
Перевернувшийся автобус с ватой и быдлосранью - это плюс.А вот все выжившие и не покалеченные - это огромный минус и несправедливость... Пусть все поездки в московию заканчиваются для ваты моргами и кладбищами...
показати весь коментар
03.12.2017 21:23 Відповісти
ибо нех*й.
показати весь коментар
03.12.2017 21:34 Відповісти
Не виражаємо абсолютно ніякої азабоченасті...
показати весь коментар
03.12.2017 21:49 Відповісти
Рейс Киев-Москва должен быть рейсом в один конец!
показати весь коментар
03.12.2017 21:52 Відповісти
Автобус рейсу Київ-Москва перекинувся в Росії, семеро осіб постраждало - Цензор.НЕТ 4237
показати весь коментар
03.12.2017 22:11 Відповісти
Нууууууууу не знаю радоваться или ...?
показати весь коментар
03.12.2017 22:17 Відповісти
Надеюсь, наши диверсанты не пострадали. Обидно было бы. Через границу проехали, а тут такое...
показати весь коментар
04.12.2017 00:32 Відповісти
Ібо нех..й.
показати весь коментар
04.12.2017 08:02 Відповісти
Вот меня поражают не которые комментаторы. "Почему Порошенко не запретил сообщение с Россией???" и т.п. Так миллионы ж украинцев не брезгуют ездить работать на врага, потому что он платит больше. Так что в эти автобусы насильно никого не загоняют.
показати весь коментар
04.12.2017 09:38 Відповісти
Який жаль... що усіх не повбивало Автобус рейсу Київ-Москва перекинувся в Росії, семеро осіб постраждало - Цензор.НЕТ 6107