10088 відвідувачів онлайн
11 775 120

FIFA потрібно терміново розслідувати повідомлення про допінг у російському футболі, - iNADO

FIFA потрібно терміново розслідувати повідомлення про допінг у російському футболі, - iNADO

Виконавчий директор інституту Національних антидопінгових агентств (iNADO) Джозеф де Пенсьє зажадав від Міжнародної федерації футболу (FIFA) терміново розпочати розслідування повідомлення про допінг у російському футболі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Газета.ru.

"FIFA зобов'язана розслідувати це терміново, і вони мають робити це сумлінно і з бажанням. Інакше вони ризикують, що над їхнім заходом нависне велика хмара. У них є стимул, щоб дістатися до суті і зробити це якомога швидше.

Будь-яке багатонаціональне спортивне змагання може відбуватися без будь-якої конкретної країни, так чому не вдасться провести чемпіонат світу в Росії? Я визнаю, що на практиці важко уявити цей сценарій, а також наслідки, але чому б і ні?"- сказав де Пенсьє.

Адвокат інформатора Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Григорія Родченкова Джим Уолден заявив про те, що його клієнт готовий вийти на зв'язок із FIFA і надати дані про заборонені препарати в російському футболі.

Раніше повідомлялося, що FIFA вирішила зв'язатися з Родченковим, однак порушень антидопінгових правил у російському футболі не виявила.

Топ коментарі
+1
Проблема в тому, що я вже не знаю, нащо я тут. Та точно не заради лайки з кимось чи перемоги над кимось. Тому і кількість дописів стала мізерна.
Майте гарного дня. А я пішов у сімейних справах.
показати весь коментар
10.02.2018 11:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
FIFA потрібно терміново розслідувати повідомлення про допінг у російському футболі, - iNADO - Цензор.НЕТ 5463
показати весь коментар
03.12.2017 22:27 Відповісти
Путлер в попе
показати весь коментар
03.12.2017 22:27 Відповісти
FIFA потрібно терміново розслідувати повідомлення про допінг у російському футболі, - iNADO - Цензор.НЕТ 1452
показати весь коментар
03.12.2017 22:28 Відповісти
FIFA потрібно терміново розслідувати повідомлення про допінг у російському футболі, - iNADO - Цензор.НЕТ 8137
показати весь коментар
03.12.2017 22:32 Відповісти
Эту как раз и жаль, вряд ли прыгуны жрут допинг .
показати весь коментар
03.12.2017 22:36 Відповісти
ты не понял.... жрут допинг ВСЕ профспортсмены, не вес попадаются... НО НА РОССИИ ЭТО ПОСТАВЛЕНО НА ГОСУДАРСТВЕ НОМ!!!! УРОВНЕ... что-то типа позднего ГДР с бородатыми женщинами...
показати весь коментар
03.12.2017 22:49 Відповісти
Шахматисты тоже?
показати весь коментар
03.12.2017 22:55 Відповісти
опять ты?... да ... и в шахматах.... ЧИТАЙ КНИГИ того же Каспарова... и думай.. а не картинки рассматривай.
показати весь коментар
03.12.2017 23:15 Відповісти
Просветите какой допинг пьют/колят прыгуны с трамплина?
показати весь коментар
03.12.2017 23:24 Відповісти
Обычный, для дебилов. Название посмотри на этикетке упаковки таблеток, что тебе доктор прописал
показати весь коментар
10.12.2017 00:22 Відповісти
СБОРНУЮ РОССИИ ПО ДОПИНГУ ЗАПОДОЗРИЛИ В ЗАНЯТИЯХ СПОРОТМ !
показати весь коментар
03.12.2017 23:06 Відповісти
Поздно, уже жеребьевка была
показати весь коментар
03.12.2017 23:31 Відповісти
Пока не было закрытия - не поздно.
показати весь коментар
03.12.2017 23:45 Відповісти
Фифа это мафия.Им плевать !Это миллиарды долларов на футболе!Они росследуют так как им выгодно.Дадут провести чм в рашке,а потом может быть вжарят.В чём я сомневаюсь.
показати весь коментар
03.12.2017 23:34 Відповісти
вжарят 100%... вопрос только в том будет ЧМ в рф или нет
показати весь коментар
04.12.2017 00:03 Відповісти
Как можно в рашке что-то проводить после фейковой олимпиады?
показати весь коментар
04.12.2017 01:05 Відповісти
Вот именно.
показати весь коментар
04.12.2017 04:24 Відповісти
Цензор, на ветке куча кацапских тролей... а где СПАМ???
Дякую за увагу!
показати весь коментар
04.12.2017 07:36 Відповісти
Да, и в Анекдотах не работает ничего, кроме Сегодня... даёт error!
показати весь коментар
04.12.2017 07:38 Відповісти
Дык полную свободу сделали - пиши что хочешь. Токо модераст может решить -вытереть, забанить али еще как. Теперь народ плюсами/минусами в тексте обменивается. Раздолье для непысьменных и скудоумных - по полстраницы арихметики на форуме висят. Предложение спамить символопишущих поддержки у модерастов не нашло.
показати весь коментар
10.12.2017 00:29 Відповісти
Сторінка 2 з 2