11634 відвідувача онлайн
2 948 35

Необхідно ліквідувати дублювання функцій райрад і держадміністрацій, - Гройсман

Необхідно ліквідувати дублювання функцій райрад і держадміністрацій, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про необхідність ліквідації дублювання функцій районних рад та державних адміністрацій.

"Нам необхідно ліквідувати дублювання функцій районних рад, адміністрацій. В межах того району, де вже створено 1, 2, 3 і більше територіальних громад, там має бути повсюдне, повноцінне місцеве самоврядування на базі об'єднаних територіальних громад", - сказав він під час II Всеукраїнського форуму об'єднаних громад у понеділок у Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Прем'єр зазначив, що об'єднані громади можуть ефективніше за  будь-кого іншого керувати на місцях.

За словами В.Гройсмана, необхідно прийняти закон про адміністративно-територіальний устрій.

Коментувати
Сортувати:
о вылез , третий в мире по запасам брехни , а может уже и второй
показати весь коментар
04.12.2017 11:11 Відповісти
+
показати весь коментар
04.12.2017 11:15 Відповісти
Потрібно ліквідувати не тільки райадміністрації, а й облради та обладміністрації, бо вони теж дублюють функції місцевих рад! Якщо влада на певній території належить місцевим радам, то яка вада можу бути в облради, райадміністрації чи обладміністрації???? Гройсман каже А, але не каже Б.
показати весь коментар
04.12.2017 11:31 Відповісти
облрады пускай будут.
там депутаты от районов решают что и где строить, дороги и т.д....
а вот РДА, и ОГА нужно ликвидировать как рудимент.
показати весь коментар
04.12.2017 13:14 Відповісти
Ага, таки треба. Тоді депутатам можна платити як госадміністрації.
показати весь коментар
04.12.2017 11:12 Відповісти
а депутатам райрад платять?
показати весь коментар
04.12.2017 11:24 Відповісти
як собакам - хазяїн їх оплачує, щоб робили те, що скаже
показати весь коментар
04.12.2017 11:53 Відповісти
Та й узагалі ні ті ні ті нічого не роблять, тільки дай язиком поляпати, не говорячи про те, що ніде не вчились
показати весь коментар
04.12.2017 11:13 Відповісти
Необходимо ликвидировать дублирование функций райсоветов и госадминистраций, - Гройсман - Цензор.НЕТ 783 Необходимо ликвидировать дублирование функций райсоветов и госадминистраций, - Гройсман - Цензор.НЕТ 3494
показати весь коментар
04.12.2017 11:14 Відповісти
Необходимо ликвидировать дублирование функций райсоветов и госадминистраций, - Гройсман - Цензор.НЕТ 6194
показати весь коментар
04.12.2017 11:14 Відповісти
+++
показати весь коментар
04.12.2017 11:24 Відповісти
+++++
показати весь коментар
04.12.2017 11:32 Відповісти
++
показати весь коментар
04.12.2017 11:45 Відповісти
Необходимо ликвидировать дублирование функций райсоветов и госадминистраций, - Гройсман - Цензор.НЕТ 4655
показати весь коментар
04.12.2017 11:14 Відповісти
А ещё надо "ликвидировать" квартальных в частном секторе .
показати весь коментар
04.12.2017 11:14 Відповісти
Квартальный первый друг дачника! Всегда готов выпить с граждАнами....
показати весь коментар
04.12.2017 15:44 Відповісти
Фонтан идей! И главное. Двоечник с базара показывает "глубокую продуманность" каждой соевой реФФормы.
показати весь коментар
04.12.2017 11:14 Відповісти
Необхідно ліквідувати гнойсмана..І якомога скоріше....
показати весь коментар
04.12.2017 11:15 Відповісти
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
показати весь коментар
04.12.2017 11:46 Відповісти
може тільки його й треба залишити?! а всіх ліквідувати, вони же дублюють! Необходимо ликвидировать дублирование функций райсоветов и госадминистраций, - Гройсман - Цензор.НЕТ 1188
показати весь коментар
04.12.2017 11:16 Відповісти
Раз надо, то чего не делаешь, а просто ляпаешь языком. Ты же - власть! Делай!
А потом говори - мы ликвидировали. А то заладил уже не в первый раз: Надо, надо....
показати весь коментар
04.12.2017 11:18 Відповісти
Есть чудные слова "может быть" "зробимо в майбутнему", "мы рассмотрим"...
показати весь коментар
04.12.2017 15:46 Відповісти
ОО,да что Вы??А как же белые здания,пожизненные должности и старые коррупционерки, которые для района ничерта не делают.
показати весь коментар
04.12.2017 11:18 Відповісти
+
показати весь коментар
04.12.2017 11:25 Відповісти
администрации давно надо разогнать, это смотрящие барыги
показати весь коментар
04.12.2017 11:21 Відповісти
да и райрады туда же!
показати весь коментар
04.12.2017 11:26 Відповісти
Зменшити кількість рішал-чиновників.
показати весь коментар
04.12.2017 11:28 Відповісти
Лучше бы ликвидировать ненужных функционеров.
показати весь коментар
04.12.2017 11:32 Відповісти
В первую очередь надо ликвидировать вашу воровскую банду !
показати весь коментар
04.12.2017 11:38 Відповісти
++++++++++
показати весь коментар
04.12.2017 11:46 Відповісти
Взять бы топор и всех зарубить.
показати весь коментар
04.12.2017 11:41 Відповісти
Це зробити пропонували демократичні соціалісти багато років тому! Довго це доходило до свідомості влади!
показати весь коментар
04.12.2017 14:31 Відповісти
В совеЦкое время был облисполком и обком партии. Причем в здании обкома помещался еще и горком партии и комсомол со своим обкомом и горкомом. Теперь облисполком занимает несколько зданий, а в бывшем обкоме помещается только часть ОДА. К-во чиновников с каждым годом увеличивается чуть ли не геометрической прогрессе, несмотря на ежегодные "сокращения"...Кто ж на заводах працювати будэ?
показати весь коментар
04.12.2017 15:40 Відповісти