9609 відвідувачів онлайн
1 513 37

БПП підтримає законопроект щодо Донбасу в другому читанні, - Герасимов

БПП підтримає законопроект щодо Донбасу в другому читанні, - Герасимов

Законопроект щодо забезпечення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської областей (№7163) передано представникам всіх фракцій для ознайомлення.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив глава фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов на брифінгу в понеділок у Києві.

"Зараз цей законопроект передано представникам усіх фракцій і груп, народних депутатів. Як ми з'ясували під час погоджувальної ради, не всі його отримали або подивилися. Ми хочемо, щоб усі детально ознайомилися, щоб законопроект отримав якомога більшу підтримку в залі", - сказав А.Герасимов на брифінгу в понеділок у Києві.

За словами голови фракції, БПП буде голосувати за цей проект закону в другому читанні.

На уточнювальне запитання, чи влаштовує фракцію редакція документа до другого читання, А.Герасимов констатував: "Наразі - так. Крім цього, єдине, що на фракції ми цю остаточну редакцію не обговорювали. І зробимо це найближчим часом".

Разом з тим глава фракції "Самопоміч" Олег Березюк спростував слова А.Герасимова, що не всі фракції ознайомилися із законопроектом.

"Це фейкова новина керівника фракції (БПП. – Ред.). Усі фракції дуже добре ознайомилися, мають до нього свої пропозиції та претензії й очікують у вівторок у сесійній залі", - сказав він.

Коментувати
Сортувати:
Сепар из Будки дал добро
показати весь коментар
04.12.2017 14:30 Відповісти
БПП поддержит законопроект по Донбассу во втором чтении, - Герасимов - Цензор.НЕТ 7254 БПП поддержит законопроект по Донбассу во втором чтении, - Герасимов - Цензор.НЕТ 7803
показати весь коментар
04.12.2017 14:30 Відповісти
БПП поддержит законопроект по Донбассу во втором чтении, - Герасимов - Цензор.НЕТ 4553 БПП поддержит законопроект по Донбассу во втором чтении, - Герасимов - Цензор.НЕТ 9275
показати весь коментар
04.12.2017 14:31 Відповісти
http://jjoriki.com/images/thumbnails/images/na_3_bukvy/0daK2D5M3f8-fill-1120x680.jpg 0daK2D5M3f8-fill-1120x680.jpg (1120×680) БПП поддержит законопроект по Донбассу во втором чтении, - Герасимов - Цензор.НЕТ 7699
показати весь коментар
04.12.2017 14:31 Відповісти
БПП поддержит законопроект по Донбассу во втором чтении, - Герасимов - Цензор.НЕТ 5693
показати весь коментар
04.12.2017 14:33 Відповісти
БПП поддержит законопроект по Донбассу во втором чтении, - Герасимов - Цензор.НЕТ 6164
показати весь коментар
04.12.2017 14:34 Відповісти
Модер видалить.
показати весь коментар
04.12.2017 14:49 Відповісти
Бесполезно, теперь тут всюду тлен и пустота....
показати весь коментар
04.12.2017 14:32 Відповісти
На уточняющий вопрос, устраивает ли фракцию редакция документа ко второму чтению, Герасимов констатировал: "На данный момент - да. Кроме этого, единственное, что на фракции мы эту окончательную редакцию не обсуждали. И сделаем это в ближайшее время" Источник: https://censor.net/n3037279--------------------------------------------------------------------------------------------------
Какая поддержка, если не обсуждали редакцию документа? Может там и про Крым не прописали...
показати весь коментар
04.12.2017 14:31 Відповісти
россия - агрессор:Крым - это Украина: в россии четко объяснили неправоту кремля
показати весь коментар
04.12.2017 14:43 Відповісти
это не столь важно...
была сверху вказівка - поддержать!
а вот то, что он "спалился" своим высказыванием - не могу понять почему?
показати весь коментар
04.12.2017 14:44 Відповісти
По глупости и наглости спалился.
показати весь коментар
04.12.2017 14:52 Відповісти
по наглой глупости... можно и так сказать...
показати весь коментар
04.12.2017 14:55 Відповісти
А бюджет страны вам роздан для ознакомления??? Или как обычно по строму сценарию под ёлочку и сами не знаете,за что голосуете.
показати весь коментар
04.12.2017 14:33 Відповісти
Бутусов, что это за шабаш россиянский тут ночью происходит?
Ночью захожу на цензор, поражен куча россиянц с антиукраиских комментариями.
показати весь коментар
04.12.2017 14:39 Відповісти
и это вы еще культурно выразились...
показати весь коментар
04.12.2017 14:47 Відповісти
+
показати весь коментар
04.12.2017 15:00 Відповісти
Зрада,Кондитер сдал Путлеру Сракашвильцев до самого Львова... БПП поддержит законопроект по Донбассу во втором чтении, - Герасимов - Цензор.НЕТ 9320
показати весь коментар
04.12.2017 14:39 Відповісти
Он нас всех сдал и давно.
показати весь коментар
04.12.2017 15:10 Відповісти
Проект Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях
показати весь коментар
04.12.2017 14:40 Відповісти
Хакерская атака на Цензор была кремлевские шакалы не унимаются
показати весь коментар
04.12.2017 14:41 Відповісти
Жоден законопроект з 2014 року ще нічого Україні корисного не дав. Це як авто не їде, а воно біга навколо - то там підфарбує, то скло протре - і кричить, що ремонтує (реформує). Ганьба.
показати весь коментар
04.12.2017 14:44 Відповісти
Законопроекти Україні і українцям нічого не дали , зате Орду-Московію підтримали . Одне фінансування аборигенами (нами) ордло , чого варте .
показати весь коментар
04.12.2017 15:28 Відповісти
Кондитер агент ЦРУ и Госдепа сдался РАБссии БПП поддержит законопроект по Донбассу во втором чтении, - Герасимов - Цензор.НЕТ 8825 БПП поддержит законопроект по Донбассу во втором чтении, - Герасимов - Цензор.НЕТ 9335
показати весь коментар
04.12.2017 14:48 Відповісти
Тогда проще всего капитулировать.Только что потом будет-может гораздо хуже,чем сейчас.
показати весь коментар
04.12.2017 16:11 Відповісти
зачем герасим утопил свое му му?
показати весь коментар
04.12.2017 14:54 Відповісти
Кажеш деокупація, а з цими ушльопками що робити?
БПП поддержит законопроект по Донбассу во втором чтении, - Герасимов - Цензор.НЕТ 3699
показати весь коментар
04.12.2017 14:55 Відповісти
так тож тамжынашилюди - онижыдети.
показати весь коментар
04.12.2017 14:56 Відповісти
платить социалку, отстраивать детские площадки и новые школы, ну и все что животные пожелают
,понимаешь они выиграли войну у нас и их депутаты принимают нужные ИМ законы.
показати весь коментар
04.12.2017 15:20 Відповісти
Да кто и сомневаается. ***** Барыгу поторапливает.
показати весь коментар
04.12.2017 15:00 Відповісти
А чому "Цензор" соромиться дати відповідь на запитання багатьох дописувачів, а саме - куди ділося "Підтримую" чи "не підтримую"???
Таки все продається, і не треба ля-ля, пане Бутусов.
показати весь коментар
04.12.2017 15:01 Відповісти
Мы хотим, чтобы все детально ознакомились, чтобы законопроект получил как можно большую поддержку в зале" ---должна быть поддержка на Майдане.в зале ВЗрады поддержка зеленью от куйла-обеспеченна...