13181 відвідувач онлайн
11 996 225

"Президент стоїть над ситуацією", - Ірина Луценко про затримання Саакашвілі

"Президент стоїть над ситуацією", - Ірина Луценко про затримання Саакашвілі

Президент України Петро Порошенко не втручається в роботу правоохоронних органів щодо розслідування провадження щодо лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка", представник президента в парламенті Ірина Луценко заявила журналістам у Верховній Раді у вівторок.

"Петро Олексійович повністю покладається на дії і на висновки відповідних силових структур, у повноваженнях яких є кваліфікація цього порушення. Президент не може втручатися в будь-які питання силових структур. Президент стоїть над ситуацією", - сказала Луценко.

Луценко також зазначила, що президент не збирається обговорювати це питання з фракцією.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": ГПУ оприлюднила "переговори Курченка і Саакашвілі": "Я хочу побудувати з вами якусь довгу історію". ВІДЕО

Нагадаємо, сьогодні правохоронці  затримали лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі. За даними СБУ, його підозрюють у сприянні учасникам злочинних організацій.

Зараз прихильники лідера "Руху нових сил" блокують автомобіль, в якому він перебуває. Зазначимо, що під час обшуку в квартирі Саакашвілі він піднявся на дах будинку, де його і затримали правоохоронці.

Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
страшидле...стоит?а должен сидеть!
показати весь коментар
05.12.2017 15:00 Відповісти
брррррррррррррррррррррррррррррррррр ну и рожа у Яги.Какая внутри такая и с наружи "Президент стоїть над ситуацією", - Ірина Луценко про затримання Саакашвілі - Цензор.НЕТ 1365 "Президент стоїть над ситуацією", - Ірина Луценко про затримання Саакашвілі - Цензор.НЕТ 1553
показати весь коментар
05.12.2017 15:06 Відповісти
А кто это там гавкает как собака из будки? Кто такая баба-яка? Депутат. Так какого Хера она за през идента расписывается? Подстелается? Пшеный прокурор тоже думал что навсегда.
показати весь коментар
05.12.2017 15:08 Відповісти
Ну, баба-яга - представитель ёйный в Раде. Но она неправильно выразилась. Не "над ситуацией", а "за ситуацией" - короче "заказчик".
показати весь коментар
05.12.2017 21:26 Відповісти
Колись казали що і янік нікуди не втручається, тільки чекає на результати роботи компетентних органів.

Впринципі, така ситуація, що можуть догратися...
показати весь коментар
05.12.2017 15:09 Відповісти
А что ему остается, поназначал дебилов на должности, ничего сделать не могут...
показати весь коментар
05.12.2017 15:09 Відповісти
З величезним задоволення спостерігаю, як барига зі своїм кагалом знову обісралися. Сподіваюся, колись барига й ця фарбована хвойда зі своїм гаркавим чоловіком, як мінімум, сядуть до в'язниці, хоча особисто я залюбки побачив би їх на палі.
показати весь коментар
05.12.2017 15:18 Відповісти
Не можна з вами не погодитись.
показати весь коментар
05.12.2017 15:24 Відповісти
+
показати весь коментар
05.12.2017 15:48 Відповісти
люто плюсую.
показати весь коментар
05.12.2017 15:51 Відповісти
президент походу занят..........................йолкой!
показати весь коментар
05.12.2017 15:21 Відповісти
Як би він не висів скоро...
показати весь коментар
05.12.2017 15:22 Відповісти
"Президент стоїть над ситуацією", - Ірина Луценко про затримання Саакашвілі - Цензор.НЕТ 2307
показати весь коментар
05.12.2017 15:27 Відповісти
+
показати весь коментар
05.12.2017 15:56 Відповісти
Наталья Гулевская. Фатальная ошибка Порошенко
05.12.2017 Рубрика: Мнения Отзывов нет »

Политически неграмотная команда Порошенко решила потягаться с политическим тяжеловесом международной политики Михаилом Саакашвили.

Суицидная попытка силового устранения политического конкурента набирает свои ожидаемые и вполне логические последствия. Волна протеста буквально в считанные дни снесет власть Порошенко, и Украина шагнет действительно в демократическое будущее. Самое опасное для любой демократической власти произошло - одеть на политика такого уровня наручники, но не суметь его арестовать, отзовется сокрушительным поражением всех силовых структур, принимающих участие в этой акции.

Вся политическая мировая элита, рукопожатная с Михаилом Саакашвили, наблюдая в прямом эфире как в наручниках тащат по земле в машину их друга и политического соратника, мысленно поставила крест на власти Порошенко.

Уже сейчас всем политикам Украины нужно готовиться к полному переформатированию всех властных институтов государства. Михаил Саакашвили уже победил и спас Украину от неминуемой катастрофы.

Наталья Гулевская.
показати весь коментар
05.12.2017 15:57 Відповісти
+
показати весь коментар
05.12.2017 18:07 Відповісти
+++
показати весь коментар
05.12.2017 20:09 Відповісти
+++
показати весь коментар
06.12.2017 11:13 Відповісти
"Президент стоїть над ситуацією". В якій позі?
показати весь коментар
05.12.2017 16:10 Відповісти
Нет "политически неграмотной команды" - есть проходимцы, мерзавцы, преступники, лгуны, которые пришли во власть на крови Героев Майдана и украинцев с единственной целью, удержать Украину в объятиях параши, выполняя все требования лидера кремлевской ОПГ. Логика? Война - не война! Параша - не враг, а агрессор, бизнес, контакты, преследование украинских Патриотов, гибель Сашка Билого, дискредитация добробатов, дискредитация антикоррупционеров, война с Саакашвили, зависимость от фирташа, медведчука и пр. антиукраинской шпаны, возрождение коррупции в невиданных масштабах, борьба с коррупцией - на словах, концерты шансонеток в параше, высказывание попов МП о дружбе, отсутствие результатолв расследования преступлений против Майдана и украинцев, суды, прокуратура, НГ, полицаи - как инструмент борьбы с неугодными. Это - не люди 3 тысячелетия. Это - пройдохи современности!
показати весь коментар
05.12.2017 17:29 Відповісти
Спасибо.Полностью поддерживаю.
показати весь коментар
05.12.2017 20:19 Відповісти
+++
показати весь коментар
06.12.2017 11:14 Відповісти
Похоже, что эта "ситуация" вообще-то пропастью называется... "Президент стоїть над ситуацією", - Ірина Луценко про затримання Саакашвілі - Цензор.НЕТ 7440
показати весь коментар
05.12.2017 19:59 Відповісти
Шож так брехать то? Ну все же видно и так.
показати весь коментар
05.12.2017 20:56 Відповісти
Це вже схоже на агонію нечистої сили