6192 відвідувача онлайн
29 219 121

Масова бійка в тролейбусі на Троєщині: хуліганів вгамовували чотири екіпажі поліції

На вулиці Драйзера у Києві між пасажирами тролейбуса сталася масова бійка, унаслідок якої постраждали декілька осіб.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили в співтоваристві dtp.kiev.ua в Facebook.

"У Києві на вулиці Драйзера, навпроти відділення поліції о 23:15 в тролейбус зайшли п'яні люди і, представившись кондукторами, почали приставати до пасажирів, теж не дуже тверезих. Почалася запекла бійка, під час якої кілька учасників зазнали тілесних ушкоджень. В одного з них ЗЧМТ, СГМ, розірваний палець. Половину салону тролейбуса забризкано кров'ю ", - йдеться в повідомленні.

Масова бійка в тролейбусі на Троєщині: хуліганів вгамовували чотири екіпажі поліції 01

Зазначається, що приборкати бешкетників вдалося 4 патрулям поліції.

Масова бійка в тролейбусі на Троєщині: хуліганів вгамовували чотири екіпажі поліції 02

Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
"пьяные люди и представившись кондукторами, начали приставать к пассажирам, тоже не очень трезвым Источник: https://censor.net/n3037685" - интересно, какой счёт между ними по махачу!???? Масова бійка в тролейбусі на Троєщині: хуліганів вгамовували чотири екіпажі поліції - Цензор.НЕТ 4744
показати весь коментар
06.12.2017 11:36 Відповісти
+
показати весь коментар
06.12.2017 11:38 Відповісти
и ни одного выстрела?...так это законопослушные граждане...флэшмоб для полиции...
показати весь коментар
06.12.2017 11:42 Відповісти
+++
показати весь коментар
06.12.2017 15:38 Відповісти
Люди чрезвычайно агрессивны 😈 Полиция может только на беззащитных нападать
показати весь коментар
06.12.2017 11:38 Відповісти
- йдеться в повідомленні.
Зазначається, що приборкати бешкетників вдалося 4 патрулям поліції.

-------------------------- отой суржик, що вгорі, українською мовою має виглядати так:
- сказано в повідомленні.
Зазначають, що приборкати бешкетників змогли 4 патруля поліції.
показати весь коментар
06.12.2017 11:47 Відповісти
ДАВАЙТЕЗАКОН ОБ ОРУЖИИ !!!
чтобы начал работать естественный отбор !
показати весь коментар
06.12.2017 12:08 Відповісти
Троещина уверенно отбирает у Борщаги и Лесного славу гоп-района Масова бійка в тролейбусі на Троєщині: хуліганів вгамовували чотири екіпажі поліції - Цензор.НЕТ 9054
показати весь коментар
06.12.2017 12:22 Відповісти
А пьяный водитель не вызвал пьяных ментов?
показати весь коментар
06.12.2017 12:31 Відповісти
Масова бійка в тролейбусі на Троєщині: хуліганів вгамовували чотири екіпажі поліції - Цензор.НЕТ 8387
показати весь коментар
06.12.2017 12:41 Відповісти
всех из троллейбуса выгнала пьяная кондукторша
показати весь коментар
06.12.2017 23:44 Відповісти
Началась отчаянная драка, Масова бійка в тролейбусі на Троєщині: хуліганів вгамовували чотири екіпажі поліції - Цензор.НЕТ 4935... Масова бійка в тролейбусі на Троєщині: хуліганів вгамовували чотири екіпажі поліції - Цензор.НЕТ 6605 - в ходе которой несколько участников получили телесные повреждения. У одного из них зчмт, сгм, разорван анус палец Источник: https://censor.net/n3037685 ... одне питання - що таке зчмт і сгм...? Масова бійка в тролейбусі на Троєщині: хуліганів вгамовували чотири екіпажі поліції - Цензор.НЕТ 9546
показати весь коментар
06.12.2017 12:40 Відповісти
ЗМЧТ -закрита черепно-мозгова травма
СГМ - струс головного мозгу
показати весь коментар
06.12.2017 12:46 Відповісти
дякую ... ))
показати весь коментар
06.12.2017 12:54 Відповісти
Вот и еще одна идея в правила ПДД: Без алкотестера пенсов в троллейбус не пускать.
показати весь коментар
06.12.2017 12:47 Відповісти
А що за праздник был? шо стоко бухариков в такое время и в будний день. День октябрьской великой революции отмечали? Быдлота гребаная без души и совести.
показати весь коментар
06.12.2017 13:33 Відповісти
Жизнь дала трещину, едь на Троещину... Масова бійка в тролейбусі на Троєщині: хуліганів вгамовували чотири екіпажі поліції - Цензор.НЕТ 5982
показати весь коментар
06.12.2017 22:22 Відповісти
зашли пьяные люди...начали приставать к пассажирам, тоже не очень трезвым.

--

Они нашли друг друга))
показати весь коментар
07.12.2017 07:59 Відповісти
Сторінка 2 з 2